Bravúros szereplés -  ezüstérem a férfi PRO kategóriában

1. Spice girls - Phoenix Fireball SE 0:9
3. Phoenix Fireball SE - Heineberg AIK AIK 2:1
4. FBC Dobruška - Phoenix Fireball SE 1:4
5. Phoenix Fireball SE - Podhale Nowy Targ 4:9

Blága Dana, Cseh Laura (mv.) - Galambos Krisztina, Fodor Eszter (6+7), Hotz Evelin (1+0), Magyar Petra (5+3), Nyerges Dóra (7+4), Oravecz Kinga (1+0), Petri Zsófia (3+1), Simonyi-Lengyel Borka, Stipsicz Orsolya (1+1), Szalai Dóra (0+2), Tényi Anna (0+1)
edző: Varsányi Zsuzsanna

A hölgyemények hajnali 9-kor léptek pályára egy sárgában pompázó sereggel szemben (Podhale Nowy Targ felirattal, de nem tudtuk megfejteni ezt a kódot). Septiben vissza is aludtak, csak hogy a szeleburdi ellenfél felriasztotta őket a negyedik rettentően csilingelő kapuvasas gólukkal, mondhatni, az angyalok lágy muzsikájával (illetve nekünk már nagyon irritáló volt, igazán illett volna abbahagyni). Az álomból felriadt leányok úgy gondolták hogy azért ez így mégsem járja, hűha, úristen, baj van. Azonnal nekiálltak intézkedni. Kipakoltak az eredményjelzőre három gólt. Sajnos erre az ellenfél bevágta a durcit és két gólt. A Phoenix a hamvaival együtt besöpört még egy lasztit az ellenfél kapujába, mert azért a sok(k)ból is megárt a jó. Látván az árva gólunkat, az ellenfél cserepadja felhördült: "Fogd a söröm!" és már be is csempésztek három labdát kapunk hátsó zegzugaiba. Itt úgy már véget ért az életkedv, és nagyjából a meccs is. Mi legalábbis így éltük meg, kívülről... hát, szinte nem látta senki, szóval no comment.

Men Pro
1. FRAM Floorball Team - Phoenix Fireball SE 4:4
2. S Nikým - Phoenix Fireball SE 1 - 5
3. Phoenix Fireball SE - FbK Horní Suchá 5:1
4. FBC Slavia Praha - Phoenix Fireball SE 2:5
5. FRAM Floorball Team - Phoenix Fireball SE 1:2
DÖNTŐ: Phoenix Fireball SE - Snipers Bratislava 5:6 (büntetőkkel)

Hotz Erik (0+1), Jani Sándor - Champier Mihály, Csorba Gellért, Frischmann Bálint (1+1), Hangyál Ádám (4+2), Harangozó Szilárd (3+4), Kádár Gergely (0+3), Rácz Domokos (7+4), Rési Tamás (5+3), Rési Zoltán (3+0), Sebrek Dániel (1+1), Tényi Tamás (2+3), Zsoldos Ádám (0+1)
edző: Pafféri András

re játsszák a himnuszt. Egy parádés menetelés végén a döntő várt a csapatra, hazai ellenféllel szemben.
3-1 is volt, de a pozsonyiak rohantak az eredmény után, sikerrel, sőt a 35. percben a vezetést is átvették fel percre. Egyenlítés után nem született több gól, jöttek a büntetők. Ebben egyetlen találattal maradtunk le...

Phoenix Fireball SE - Snipers Bratislava 5 - 6
Jani Sándor, Hotz Erik - Champier Mihály, Csorba Gellért, Frischmann Bálint, Hangyál Ádám, Harangozó Szilárd, Kádár Gergely, Rácz Domokos, Rési Tamás, Rési Zoltán, Sebrek Dániel, Tényi Tamás, Zsoldos Ádám

A torna All Star csapatába Rácz Doma és Rési Tomi került, a kategória pontkiràlya Rácz Doma lett (11p - 7+4).
Fantasztikus eredmény egy igen erős klub tornàn.
Gratulálunk srácok, élmény volt benneteket látni és szurkolni az utolsó pillanatig.