Hírek   |    Programok   |    Csapataink   |    Galéria   |    Letöltések   |    Linkek   |    Videótár   |    Támogatóink   |    Kapcsolat
       
2018-2019 évad  
   Eddigi látogatók: 484,188  ·  Online: 20  ·  Tagok: 0
 
Menü
2018-2019 évad
- Bajnokság tudnivalói
Közgyűlés 2018
EDZÉSEINK
Csapataink
Egyesületi adataink
Aktuális mezlistánk
Bajnokságok
Nemzetközi szerepléseink
Éremtábla
Palánk projekt
Magunkról
Egyesületi tájékoztató
A floorballról
PHOENIX Sportoló 11 pontja
Szülői etikai kódex
 
Hírlevél
 
Keresés
 
Weboldal ajánlás
Ajánlj minket
ismerősödnek!
 

2018 - 2019 bajnokságok

 

Nagypályás utánpótlás bajnokságok, korosztályok

U13- 2006.01.01. és 2009.12.31 között születettek
U15 - 2004.01.01. és 2007.12.31 között születettek
U17 - 2002.01.01. és 2005.12.31 között születettek

U19 - 2000.01.01. és 2003.12.31 között születettek (nem indult)

 

Játékvezetői költség: 12.000 ft / meccs (tavaly 6000 ft volt...)


-  A fiú U13, U15, U17-es a mérkőzésre nevezett játékosok közül maximum 3 fő lehet lány, a korhatárok
ugyanúgy vonatkoznak rájuk. Lány bajnokságban 1 túlkoros szerepelhet meccsenként. 

 

Nevezett FELNŐTT bajnokságok  2016 - 2017

Női OB (2004-tól; 21.000 ft/meccs),

OB1 (2002-től; 23.000 Ft/meccs),

OB3 (2004-tól; 14.000 ft/meccs)

MK (2002-tól; 23.000 Ft/meccs)

 

VERSENYNAPTÁR   2018 - 2019 

 

elmaradt meccsek: 

 

2019

  

ápr. 27.

12.20. Veszprém - Royals OB3 (Veszprém)

15.40 Royals - Ares OB3 (Veszprém)

 

ápr. 30. kedd

18.00 Phoenix - Érd U15 (MOM)  - halasztva

 

 

 

LEJÁTSZOTT MÉRKŐZÉSEK:

 

szept.15

9.30 SZPK - Phoniex női ob 6 - 7

14.00 DEAC - Phoenix Wizards ffi ob1 4 - 4

17.00 Eger - Phoenix női ob 3 - 4

19.30 SZPK - Phoenix ffi ob1 7 - 8 

 

szept. 22.

18.00 Phoenix - CH ffi ob1 16 - 5

 

szept. 23.

16.30 Ares - Wizards ffi ob1 8 - 14

 

szept. 29.
10.45 IBK Cartoon Heroes - Phoenix Royals (Vácrátót) 11 - 0
11.00 SZPK - Phoenix u15 (Komárom) 7 - 5
14.15 Origo Mohicans - Phoenix Royals (Vácrátót) 7 - 2
15.00 Wizards - Origo ffi ob1 8 - 3

 

szept. 30.
9.30 Neumann - Phoenix U17 2 - 22
18.15 Ares - Phoenix ffi ob1 1 - 23

 

okt. 6.

9.30 SZPK-Phoenix (u13)

11.00 Phoenix - CH (u13)
12.30 CH - Phoenix női ob 3 - 10

14.30 Phoenix - SZPK 5 - 7

20.00 Phoenix - Wizards ffi ob1 17 - 2

 

okt. 14.
11.00 Torpedó - Phoenix Wizards MK 2. ford. 1 - 8
18.00 Dunaújváros - Phoenix MK 2. forduló 2 - 18

 

okt. 27.
11.00 SZPK - Komárom U17 (Komárom) 5 -8
20.00 Wizards - SZPK ffi ob1 1 - 13

okt.28.
10.40 Sopron - Royals OB3(Érd) 5 - 8
15.40 Royals-Szeged OB3 8 - 1
20.00 Phoenix . Krokodilok ffi ob1 6 - 4

 

nov. 3.

16.30 Krokodilok - Wizards ffi ob1 (Érd) 7 - 4

17.00 DEAC - Phoenix ffi ob1 2 - 16

 

nov. 11.
11.00 Phoenix - Ares U17 2 - 12
13.20 Phoenix - CH u15 3 - 5

 

nov. 17.
12.20 Neumann - Royals OB3 (Veszprém) 5 - 3
15.40 Royals - Sopron OB3 (Veszprém) 8 - 8
18.30 Phoenix - Origo ffi ob1 26 - 1

 

nov.18.

11.15 SZPK - Phoenix U13 (Vajda sátor) 4 - 1

12.45 Vajda - Phoenix U13 (Vajda) 10 - 2

12.30 Phoenix - Eger (női, Treff csarnok, Érd) 2 - 3

17.30 Phoenix - CH (női, Treff csarnok, Érd) 8 - 5

15.00 Wizards - CH ffi ob1 3 - 11

 

nov. 24.
18.30 Phoenix Wizards - DEAC ffi ob1 6 - 10

nov. 25.
19.00 Phoenix - SZPK ffi ob1 16 - 5

 

dec. 1.
15.30 Krokodilok - Phoenix U15 (Érd, Batthyány) 16 - 1

dec. 2.
11.30 PHOENIX - Vajda u13 (Vajda suli) 1 - 10
13.00 SZPK - Phoenix U13 (Vajda suli) 5 - 1
11.00 SZPK B - Phoenix MK 3. forduló (Komárom) 5 - 16
17.00 Phoenix Wizards - SZPK MK 3. forduló (Törökbálint) 4 - 7

 

dec. 8.

18.15 Phoenix - Érd u15 7 - 4

20.00 Wizards - Ares ffi ob1 2 - 8

 

dec. 9.

10.30 Phoenix - SZPK női OB (Komárom) 6 - 7

15.30 Phoenix - Eger női ob (Komárom) 2 - 1

11.50 Szeged - Royals OB3 (Szeged) 11 - 3
15.00 Royals - Torpeedó OB3 (Szeged) 6 - 7

17.30 Phoenix - Krokodilok u17 (Törökbálint) 2 - 4

 

dec.16.

11.00 Origó - Wizards ffi ob1 8 - 16

17.00 Phoenix - Ares ffi ob1 22 - 0

 

2019

 

jan. 5.

11.00 Phoenix - Neumann u17 19 - 3

13.30 Phoenix - SZPK u15 3 - 6

15.30 Wizards - Phoenix ffi ob1 4 - 11


jan. 12.

9.00 Ares HC - Phoenix Royals OB3 17 - 2

10.00 Eger - Phoenix női ob 4 - 7

14.00 Phoenix Royals - Viking FSE OB3 (Vácrátót) 6 - 7

16.00 SZPK - Wizards ffi ob1 14 - 2

17.30 CH - Phoenix női ob 6 - 10

 

jan.19.
10.30 CH - Phoenix ffi ob1 2 - 19

jan. 20.
18.30 Ares - Phoenix U17 5 - 8

 

jan.26.
9.30 CH - Phoenix U15 (Vajda sátor) 8 - 1
13.00 Phoenix - SZPK U17 5 - 5

jan. 27.
11.00 SZPK - Phoenix U13 (Bábolna) 4 - 5
12.30 Vajda - Phoenix U13 (Bábolna) 14 - 4
20.00 Phoenix Wizards - Dunai Krokodilok 7 - 10

 

jan. 29.

20.00 Dunai Krokodilok - Phoenix OB1 3 - 7 

 

febr. 2.

9.00 Torpedó _ Phoenix Royals OB3 3 - 7

11.00 Phoenix - Krokodilok U15 0-11

12.30 Phoenix Royals - Neumann FSE OB3 3 - 9

 

febr.8.

19.30 Phoenix - DEAC ffi ob1 15 - 2 

 

febr. 9.

10.00 SZPK - Phoenix női ob (Komárom) 8 - 6

10.20 Érd - Phoenix U15 2 - 13

13.30 Krokodilok - Phoenix U17 11 - 5

13.00 Origo - Phoenix ffi ob1 1 - 12

15.00 Phoenix - IBK CH női ob (Komárom) 14 - 3

18.30 CH - Wizards OB1 (Érd) 8 - 8

 

febr. 16.
12.00 Phoenix - SZPK MK női elődöntő (Debrecen) 6 - 10
18.00 Phoenix - SZPK MK férfi elődöntő (Debrecen) 6 - 7

febr. 17 MK Debrecen
9:00 - Phoenix - IBK CH 4 - 3
12:00 - Phoenix - Origo 22 - 1

 

febr. 23.

13.30 SZPK-Komárom - Phoenix U15     6 - 6

 

márc. 2.

18.30 Phoenix - DEAC OB1 12 - 4

 

márc. 3.

19.30 Wizards - SZPK Liga Kupa 1. 15 - 9

 

márc. 9.
17.00 DEAC - Phoenix ffi OB1 R/2. 5 - 7
18.30 Phoenix - SZPK női OB 1 - 8

márc. 10.
13.00 SZPK - Phoenix U13 (Vajda sátor) 9 - 4
14.30 Phoenix - Vajda CH U13 (Vajda sátor) 1 - 12

 

márc. 17.

14.30 Kazincbarcika - Wizards LG/2. 5 - 7

 

márc. 23.

12.20 Phoenix Royals - Origo Mohicans OB3 (Vácrátót) 5 - 15

15.30 SZPK - Phoenix U17 (Komárom) 10 - 6

15.40 Phoenix Royals - IBK CH OB3 (Vácrátót) 4 - 12

18.00 SZPK - Phoenix női R/2 (Komárom) 6 - 5

 

márc.23-24.

Neumann - Wizards LG/3. 0 - 5

 

márc. 25. HÉTFŐ

18.45 Phoenix - CH U15 (MOM) 3 - 1

 

márc. 31.

14.30 Wizards - Ares LK/5 (Törökbálint) 3 - 4

17.00 Phoenix - SZPK férfi OB1 R/4. döntő 1. mérk. 10 - 2

 

ápr. 6.

11.00 Phoenix - Krokodilok U17 (Törökbálint) 2 - 6

13.30 Vajda - Phoenix U13 (Törökbálint) 14 - 2

16.30 Phoenix - SZPK U13 4 - 7

19.30 SZPK - Phoenix ffi OB1 R/5 döntő 2. mérk. 2 - 7

 

ápr. 7.

9.20 Dunai Krokodilok - Phoenix u15  12 - 2

11.00 Phoenix - Ares U17  6 - 5

 

ápr. 13.

10.40 Viking - Royals OB3 (Komárom) 7 - 8

14.00 Royals - Veszprém Lizards OB3 (Komárom)  4 - 15

19.00 Phoenix - SZPK férfi OB1 R/6. döntő 3. mérkőzés (MOM) 12 - 4

1% felhívás!
Támogatóink
[ Támogatóink ]
PHOENIX Shop
  Egyesületi felszerelések
  tovább >>
Fórum belépés
 
Felhasználónév
Jelszó
  oldal teteje
  2006-2009 © PHOENIX FIREBALL SE - Minden jog fenntartva!