Hírek   |    Programok   |    Csapataink   |    Galéria   |    Letöltések   |    Linkek   |    Videótár   |    Támogatóink   |    Kapcsolat
       
Fiú U15  
   Eddigi látogatók: 470,704  ·  Online: 21  ·  Tagok: 0
 
Menü
2018-2019 évad
Közgyűlés 2018
EDZÉSEINK
Csapataink
- Férfi OB1
- Női OB
- Wizards
- Titans
- Royals OB3
- Lány U19
- Fiú U17
- Fiú U15
- Fiú U13
- Lány U17
- Lány U15
- Lány u13
- Fiú U19
- U11 csapat
- Unihoki Lány u13
- Unihoki Lány U15
- Unihoki fiú U15
Egyesületi adataink
Aktuális mezlistánk
Bajnokságok
Nemzetközi szerepléseink
Éremtábla
Palánk projekt
Magunkról
Egyesületi tájékoztató
A floorballról
PHOENIX Sportoló 11 pontja
Szülői etikai kódex
 
Hírlevél
 
Keresés
 
Weboldal ajánlás
Ajánlj minket
ismerősödnek!
 

2018 / 2019 U15 bajnokság

 

 

Bajnok Endre, Kovács Levente - Almási Bendegúz, Andacs Boldizsár, Balla Ákos, Dobozy Botond, Galambos Krisztina, Jantász Vilmos, Kende Mátyás, Kóczán Kristóf, Lukács Ádám, Populás Bálint, Resch Domokos, Sipos Botond, Strelisky Anna, Szabó Milán + Salamon Domokos, Urbán Ádám, Urbán Milán

Edző: Kádár Gergely, Szedlák László, Szentkuti Frigyes, Varsányi Zsuzsanna 

 

szept. 29. 11.00 SZPK - Phoenix  7 - 5

nov.3. 13.20 Phoenix - CH  3 - 5

dec. 1. 15.30 Krokodilok - Phoenix  16 - 1

dec. 8. 18.15 Phoenix - Érdi krokodilok

 

jan. 5-6. Phoenix - SZPK 

jan. 19-20 CH - Phoenix

febr. 2-3. Phoenix - Krokodilok

febr. 9-10. Érdi Krokodilok - Phoenix

 

febr. 23-24. SZPK - Phoenix

márc. 16-17. Phoenix - CH

ápr. 6-7. Krokodilok - Phoenix

ápr. 13-14. Phoenix - Érdi Krokodilok

 

 

 

 

 

2017 / 2018 U15 bajnokság (2003-2005)   2. hely

 

Bajnok Endre, Kovács Levente - Balla Ákos, Fazekas Tomaj, Fertőszögi Zsófia, Győrbíró Máté, Kelemen Márk, Kende Mátyás, Kérszigeti András, Kóczán Kristóf, Lendvai Bálint, Resch Béla, Szabó Ádám, Tényi Tamás, Resch Béla, Resch Domokos

 

  1. szept.30. 13.20  Phoenix - CH 6 - 3
  2. nov. 18-19. Ares - Phoenix 1 - 9
  3. dec. 3. 14.30  SZPK - Phoenix 4 - 7
  4. dec. 9. 11.00 Phoenix - Krokodilok 4 - 5
  5. jan. 13. 11.00  Phoenix - SZPK  3 - 1
  6. márc. 22. 15.30  CH - Phoenix 1 - 8
  7. márc. 24.  11.00 Phoenix - Ares  10 - 4
  8. ápr. 28. 17.30 Krokodilok - Phoenix  7 - 6

 

2016 / 2017 U15 bajnokság (2002-2005) 2. hely

 

Illés Vilma, Bajnok Endre - Andacs Boldizsár, Fertőszögi Zsófia, Frischmann Ákos, Győrbíró Máté, Hajnal Ábris, Kelemen Márk, Kérszigeti András, Lendvai Bálint, Piukovics Anna, Polczer Bálint, Resch Béla, Szabó Ádám, Tárnok András, Tényi Tamás, Zsolnay Boldizsár + Kovács Benedek

 

 

edzők: Szedlák László, Varsányi Zoltán, Csordás Tamás, Varsányi Zsuzsanna

 

okt. 1. 13.30 Phoenix - Origo 7 - 2

okt. 8. 14.00 SZPK - Phoenix  4 - 4

nov. 5. 13.30 Phoenix - Ares 7 - 7

nov. 19. 16.00 Phoenix - Trampolin  15-0

dec. 3.   10.00   IBK CH - Phoenix  0 - 7 

dec. 18. 10.00   Origo - Phoenix 3 - 8

febr. 5.17.00 PHX - SZPK  5 - 4

febr.18. 14.30  Ares - Phoenix (Érd)  2 - 6

márc.18. 11.00 Trampolin - Phoenix  2 - 17

ápr. 9. 16.50 Phoenix - IBK CH  5 - 4

 

 

 

2015 / 2016 U15 bajnokság (2001-2005)  3. hely

 

Illés Vilma, Bajnok Endre, Alvin Taipale - Dóka Dominik, Fayarchuk Aiden, Fertőszögi Zsófi, Frischmann Ákos, Kelemen Márk, Kende Márton, Kérszigeti András, Korbonits Dániel, Lendvai Bálint, Magyar Petra, Németh Vince, Oravecz Kinga, Papp Rebeka, Piukovics Anna, Polczer Bálint, Resch Béla, Szabó Martin, Szabó Balázs

edzők: Szedlák László, Varsányi Zoltán, Csordás Tamás, Varsányi Zsuzsanna

 

1. szept. 19. 14.00     Phoenix - Vajda  2 - 11

2. okt. 18.     12.15     Phoenix - CH    6 - 6

3. nov. 21.     11.30    SZPK - Phoenix  3 - 6

4. dec. 5.      18.00    Ares HC - Phoenix   1 - 18

5. febr. 13. 14.00       CH - Phoenix  2 - 11

6. febr. 28.  9.45  Vajda - Phoenix  5 - 6

7. márc. 12. 15.00  Phoenix - SZPK   3 - 13

8. ápr. 2-3.        Phoenix - Ares  19 - 0

 

 

2014 / 2015 U15 bajnokság (2000-2004)   6. hely

 

Judák Anna - Bacsa Domán, Fayarchuk Aiden, Frischmann Ákos, Gróf Dávid,  Kende Márton,  Korbonits Dániel, Lendvai Bálint, Mátó Zsombor,  Németh Gergő, Németh Vince, Szabó Martin, Tamási Zoltán + Kelemen Márk, Kérszigeti András, Papp Rebeka, Oravecz Kinga, Magyar Petra + Guthy Máté,

 

  1. szept. 27-28. Phoenix - Neumann (Neumann visszalépett)
  2. okt. 18. 17.30  SZPK - Phoenix 14 - 0
  3. nov. 8. 18.20 CH - Phoenix   5 - 5
  4. nov. 15. 14.30 Phoenix - Veszprém  4 - 8
  5. nov. 22-23. Diamonds - Phoenix  5 - 0
  6. dec. 7. 18.00    Phoenix - Ares   4 - 3
  7. jan. 11.  11.00  Phoenix - Vajda  2 - 6
  8. febr. 7.   Litzards - Phoenix  6 - 2
  9. márc. 8. 15.00 Phoenix - SZPK  1 - 11
  10. márc. 29. 17.30 Ares - Phoenix  5 - 3
  11. ápr. 19.   10.00   Vajda - Phoenix  3 - 1
  12. máj. 17.    16.30   Phoenix - CH  3 - 6

 

 

2013 / 2014  U14 bajnokság 5. hely

 

Csapat  (2000-2004):

Bacsa Domán, Dóka Dominik, Elek Simon, Fayarchuk Aiden, Frischmann Ákos, Gróf Dávid, Guthy Máté, Kelemen Márk, Kérszigeti András, Korbonits Dániel, Lendvai Bálint, Németh Gergő, Németh Vince, Pintér Benedek, Polczer Bálint, Scholtz Domokos, Szabó Martin, Tamási Zoltán, Veress Barnabás, Wieland György  

  1. nov. 9. 16.00  Phoenix - SZPK      0 - 5
  2. nov. 16. 10.00 Lizards - Phoenix   4 - 2
  3. dec. 8. 9.00 Phoenix - White Sharks  (WS bírókkal, Vajda Péter Isk.)  0 - 5
  4. jan. 11-12.  Phoenix - Ares    8 - 5
  5. febr. 26. 16.20 CH - Phoenix   7 - 5
  6. febr. 8-9.      Phoenix - Dunaújváros   10 - 2
  7. febr. 16. 13.00  SZPK - Phoenix       17 - 2
  8. márc. 8. 14.15   Phoenix - Lizards   0 - 10
  9. márc. 30. 11.15  White Sharks - Phoenix   15 - 5
  10. ápr. 26. 17.30   Ares - Phoenix  5 - 1
  11. máj. 4. 11.30      Phoenix - CH  2 - 7
  12. máj. 18. 14.00   Dunaújváros - Phoenix  1 - 28

 

2012 - 2013 U14 bajnokság  5. hely

 

Csapat:

Rácz Anna, Veress Domokos - Aidan Fayarchuk, Dunay András, Ellison Sebasztián, Fodor Eszter, Frischmann Ákos, Gróf Dávid, Halka Róbert, Korbonits Dániel, Molnár Balázs, Nyerges Dóra,  Papp Kristóf, Stipsicz Orsolya, Szabad Róbert, Szalai Dóra, Szenthelyi Kristóf, Tóth Marcella, Veress Barnabás, Zalka Lenke 

  1. szept. 15. 13.00 SZPK - PHX 7 - 4
  2. szept. 22. 16.15  PHX - CH  0 - 3
  3. okt. 6. 12.00 PHX - Ares   6 - 2
  4. okt. 20. 14.30 Debrecen - PHX  9 - 2
  5. nov. 17. 14.00 PHX - SZPK   1 - 5
  6. dec. 1.  16.30   PHX - Krokodilok 1 - 6
  7. dec. 16 12.40 CH - PHX  1 - 5
  8. jan. 27. 13.15 PHX - Lizards  3  -8
  9. febr. 3. 15.00 Lizards - Phx (Veszprém)  5 - 2
  10. febr. 10.  16.30 Ares - PHX  0 - 23
  11. febr. 23. 14.30 PHX - Debrecen (Érd)  1 - 8
  12. márc. 3. Krokodilok - PHX   0 - 5
  13. ápr. 20.  Ares HC - Phoenix
  14. ápr. 20. Phoenix - Dunai Krokodilok

 

 

2011 - 2012  U14 bajnokság  III. hely

 

A csapat:

Kardos Zsolt - Bartha Bence, Bredár Bora, Ellison Szebastián, Fodor Eszter, Hóka Iván, Illyés Lóránt,  Méhes Botond, Schieszler Mihály, Sebrek Dániel, Szamosi Márk, Takács Barbara, Takács Brigitta  + Saranyik Bence, Darvas Marcell, Krivi Tibor

edző: Varsányi Zsuzsanna, Szedlák László

 

  1. szept. 17-18. Torpedó - Phoenix   0 - 5 (jn.)
  2. okt. 2. 14.00 Veszprém - Phoenix (Veszprém)  1 - 18
  3. okt. 16. 14.00 WS - Phoenix (Építők)  3 - 16
  4. okt. 22. 11.00 Phoenix - Ares  27 - 0
  5. nov. 13. 15.00 Krokodilok - Phoenix  11 - 4
  6. nov. 26. 12.00 SZPK - Phoenix (Komárom)   6 - 6
  7. dec. 3. 14.30 Phoenix - Torpedó  18 - 3
  8. dec. 18. Ch - Phoenix   4 - 15
  9. jan. 8. 14.30 Phoenix - Veszprém  8 - 3
  10. jan. 22. 16.00 Phoenix - WS 13 - 4
  11. febr. 12. 14.30 Ares - Phoenix  0 - 33
  12. febr. 25. 16.30 Phoenix - Krokodilok  1 - 10
  13. márc. 10. 13.00 Phoenix - SZPK  (TF)  5 - 8
  14. márc. 25. 10.00 Phoenix - CH  13 - 0
  15. ápr. 15. 12.00 Phoenix - SZPK fiú  e1  2 - 9
  16. máj. 6. 9.30 SZPK - Phoenix  fiú  e2 (Komárom)  5 - 0
  17. máj. 12. Phoenix - Vácis Torpedók 3. hely   6 - 5

 

 

2010 - 2011   U14 bajnokság   3. hely

Csapat:

Hotz Erik, Marton András - Bosits Gábor, Davos Marcell, Filipov Dániel, Gróf Dávid, Hóka Iván, Kardos Zsolt, Krivi Tibor, Lajos Ádám, László Dániel, Rudi Viktor, Saranyik Bence, Sebrek Dániel, Sere Bence, Tóth Ármin + Koródi Kristóf, Kemény András

edzők: Varsányi Zsuzsanna, Monspart Elemér

  1. Trampolin - Phoenix 3 - 10
  2. CH - Phoenix 8 - 1
  3. Dunai Krokodil - Phoenix 6 - 1
  4. Phoenix - SZPK 2 - 8
  5. Phoenix - Vácis Torpedó 9 - 3
  6. Phoenix - Trampolin 15 - 0
  7. WS - Phoenix 5 - 6
  8. Phoenix - Dunai Krokodil 1 - 11
  9. SZPK - Phoenix 5 - 2
  10. Vácis Torpedó - Phoenix 5 - 0
  11. Phoenix - Vácis Torpedók 14 - 3
  12. SZPK-Nokia - Phoenix 9 - 7
  13. Phoenix - White Sharks 9 - 1

 

2009 - 2010     2. hely

csapat:

Hotz Erik, Kiss Olivér - Falusi-Tóth Zoltán, Illés Károly, Kemény András, Rési Zoltán, Pecze Ádám, Urbán Mátyás, Saranyik Bence, Lajos Ádám, Krivi Tibor, Rudi Viktor, Marton András + Aradi Márk, Aradi Norbert, Kiss Dominik, Krivi Krisztina, Németh-Szabolcs Péter, Rontó Áron, Szentkúti Frigyes

edző: Németh Zoltán, Varsányi Zsuzsanna

 

2008 - 2009

csapat:

 

 

 

2007 - 2008

csapat: 

 

2006 - 2007  5. hely

 

csapat:

  1. Phoenix - Ares (2-6)
  2. Vajda WS - Phoenix (5-7)
  3. SzPK - Phoenix (2-1)
  4. Phoenix - Debrecen (8-0)
  5. Phoenix - Dunai Krokodilok (3-6)
  6. Phoenix - IBK CH (17-5)
  7. Diamonds SK - Phoenix (8-3)
  8. Ares - Phoenix (6-9)
  9. Dunai Krokodilok - Phoenix (5-0)
  10. Phoenix - White Sharks U13 (13-4)
  11. Phoenix - SzPK U13 (2-4)
  12. IBK - Phoenix U13 (4-14)
  13. Phoenix - Vácis Torpedók U13 (7-6)
  14. Debrecen Phoenix U13 (2-7)
  15. Phoenix - Diamonds u13 (3-4)
  16. Vácis Torpedók - Phoenix U13 (1-5)

 

2005 - 2006

csapat

 

 

 

1% felhívás!
Támogatóink
[ Támogatóink ]
PHOENIX Shop
  Egyesületi felszerelések
  tovább >>
Fórum belépés
 
Felhasználónév
Jelszó
  oldal teteje
  2006-2009 © PHOENIX FIREBALL SE - Minden jog fenntartva!