Hírek   |    Programok   |    Csapataink   |    Galéria   |    Letöltések   |    Linkek   |    Videótár   |    Támogatóink   |    Kapcsolat
       
2019-2020  
   Eddigi látogatók: 562,714  ·  Online: 10  ·  Tagok: 0
 
Menü
2019-2020 évad
Közgyűlés 2020
EDZÉSEINK
Csapataink
Egyesületi adataink
Palánk projekt 2020
Aktuális mezlistánk
Bajnokságok
- 2019-2020
- 2018-2019
- 2017-2018
- 2016-2017
- 2015-2016
- 2014-2015
- 2013-2014
- 2012-2013
- 2011-2012
Nemzetközi szerepléseink
Éremtábla
Magunkról
Egyesületi tájékoztató
A floorballról
PHOENIX Sportoló 11 pontja
Szülői etikai kódex
 
Hírlevél
 
Keresés
 
Weboldal ajánlás
Ajánlj minket
ismerősödnek!
 

2019 - 2020 COVID-19 miatt félbeszakadt és végeredmény nélkül lezárt évad 

 

szept. 14.

16.45 Insport - Phoenix IFL 6 - 5

 

szept. 15.

12.00 Wizards - Torpedó ffi OB1 16 - 3

 

szept. 21.

9.30 Phoenix - Ares fiú U19 6 - 8

12.00 Phoenix - Ares U19 Lány 25 - 3

18.00 Polanska banda - Phoenix IFL 4 -8

19.00 Dunaújváros - Wizards ffi OB1 4 - 4

 

szept. 22. Borovnica - Phoenix IFL 7 - 12

 

szept. 28.

10.30 Phoenix - DEAC U16 9 - 2

12.15 Wizards - DEAC ffi OB1 2 - 8

18.00 Phoenix - Insport (IFL) 5 - 6

 

szept.29.

13.40 Phoenix - Polanska Banda (IFL) 6 - 5

16.15 Phoenix - SZPK női OB 4 - 7

 

okt. 6.
10.30 SZPK - Phoenix U13 (Bábolna) 8 - 4
19.30 SZPK B - Wizards ffi OB1 (Komárom) 13 -11 

 

okt. 9-13 Eurofloorball Cup (Malacky)

Phoenix - Leipzig 4 - 7

Tsunami - Phoenix 7 - 5

5.helyért Phoenix - SZPK 9- 6

 

okt.11.
19.20 Phoenix - Vajda U16 (TB) 1 - 4

 

okt. 13.
18.30 CH - Phoenix női OB 3 - 8

 

okt. 26.

19.00 Wizards - IBK CH ffi OB1 1 - 4

 

nov. 2.
10.45 Viking - Phoenix OB2 1 - 4
13.15 Phoenix - Ares OB2 4 - 8
13.30 DEAC B - Wizards MK 1. 1 - 31

 

nov. 16.

17.00 VSV - Phoenix IFL 5 - 7

 

nov. 17.

9.00 IBK CH - Phoenix Roxyals OB2 (Vácrátót) 11 - 4

12.00 SZPK - Phoenix női OB 10 - 5

12.30 Phoenix Royals - DEAC OB2 (Vácrátót) 2 - 5

13.00 KAC - Phoenix IFL 5 - 13

14.30 Kazincbarcika - Wzards ffi OB1 5 - 5

 

nov. 23.

14.30 Wizards - Ares ffi OB1 9 - 5

14.30 Érdi Krokodilok - Phoenix U16 (Érd)
20.00 Phoenix - VSV IFL (IFL) 8 - 6

 

nov. 24.

10.45 Phoenix Titáns - Vikings 4 - 8

12.30 Ares - Phoenix Titans 10 - 5

 

nov. 30

9.00 Phoenix - CH női OB 5 - 1

10.50 Origó - Wizards ffi OB1 (2163. Vácrátót, Kossuth u. 1.) 3 - 16

20.00 Phoenix - Dunai Krokodilok (IFL, Érd) 16 - 1 

 

SZPK utánpótlás torna 3. hely

1.Trex-Phx 2-2
2.Snipers-Phx 1-3
3.Szpk-Phx 3-0
4.Vajda-Phx 1-1

 

dec. 7.
15.30 Phoenix - Krokodilok U16 5 - 19
20.00 Phoenix - Komárom IFL (Érd) 6 - 7

 

dec.8.
10.45 Phoenix Titans - Neumann OB2 (Érd) 6 - 6
14.15 Ares - Phoenix Titans OB2 (Érd) 1 - 8
17.30 Torpedó - Wizards ffi OB1 (Rozsnyói utca) 2 - 18

 

dec.13.
19.40 Phoenix - Phoenix Wizards MK 2. 10 - 6

 

dec. 14.
9.00 Kazincbarcika - Phoenix Royals OB2 (Vácrátót) 12 - 5
12.30 Phoenix Roylas - Kazincbarcika OB2 2 - 10
15.00 Phoenix - Eger U19 lány 12 - 5
15.30 Krokodilok - Phoenix Fiú U19 9 - 7

 

dec. 15.
15.50 Phoenix - Vajda U13 4 - 2

 

2020

 

jan. 5.

12.30 Érdi Krokodilok - Phoenix U16 4 - 15

 

jan. 11.

12.30 Wizards - Dunaújváros ffi OB1 14 - 3

18.30 Phoenix - KAC IFL 15 - 3

 

jan. 12.

12.00 Phoenix - Borovnica (IFL) 6 - 7 (hosszabbítás után)

15.00 Phoenix - Krokodilok Fiú IU19 2 - 10


jan. 18.

17.00 DEAC - Wizards ffi OB1 13 - 14

17.00 Wiener FV - Phoenix IFL 2 - 6

 

jan. 19.

9.00 Neumann - Phoenix Titans OB2 7 - 5

10.00 Vajda - Phoenix U13 5 - 5

14.15 Krokodilok - Phoenix Titans OB2 6 - 0

10.45 Phoenix Royals - IBK CH OB2 2 - 4

12.30 DEAC - Phoenix Royals 6 - 3

 

febr. 8.

19.30 Komárom - Phoenix IFL 6 - 3

 

febr. 15.
12.30 Phoenix - SZPK U16 9 - 5
15.00 Phoenix - SZPK női OB 3 - 2
17.30 Wizards - SZPK B ffi OB1 14 - 3
19.30 Dunai Krokodilok - Phoenix IFL 4 - 8

 

febr. 22.

14.30 Krokodilok - Phoenix U16 21 - 12

 

febr. 29.

11.30 IBK CH - Wizards ffi OB1 6 - 6

15.00 Phoenix - SZPK U13 8 - 11

20.00 Phoenix - Wiener FV IFL 11 - 4

 

márc. 7.
19.00 Wizards - Kazincbarcika ffi OB1 19 - 4

 

márc. 8.
10.00 Vajda - Phoenix U16 6 - 5
13.00 CH - Phoenix női OB 3 - 10

 

márc. 14.

10.00 Eger - Phoenix lány U19

19.00 Phoenix - SZPK IFL elődöntő

 

márc. 15. 11.00 , 14.00 helyosztók IFL FINAL FOUR

márc. 20.

19.30 Ares - Wizards ffi OB1

márc. 21.

16.15 DEAC - Titans OB2 rájátszás (Érd, Batthyány sportcsarnok)

márc. 22.

12.00 Ares - Phoenix Fiú U19
14.00 Ares - Phoenix U19 lány

márc. 28.

12.00 DEAC - Phoenix U16

15.30 Wizards - Origó ffi OB1

ápr. 3.

19.30 Ares - Phoenix OB1 R/1/1.

ápr. 4.

13.00 Phoenix - Érdi Krokodilok U16

15.30 PHX Wizards - SZPK OB R/1/1.

18.00 Phoenix - Ares OB1 R/1/2.

ápr. 18.

16.30 SZPK - Phoenix U16 (Komárom)

ápr. 18-19. Liga Kupa női

máj. 2-3. OB R/3

máj. 2-3. Liga Kupa női

1% felhívás!
Támogatóink
[ Támogatóink ]
PHOENIX Shop
  Egyesületi felszerelések
  tovább >>
Fórum belépés
 
Felhasználónév
Jelszó
  oldal teteje
  2006-2009 © PHOENIX FIREBALL SE - Minden jog fenntartva!