Hírek   |    Programok   |    Csapataink   |    Galéria   |    Letöltések   |    Linkek   |    Videótár   |    Támogatóink   |    Kapcsolat
       
2011-2012  
   Eddigi látogatók: 562,711  ·  Online: 7  ·  Tagok: 0
 
Menü
2019-2020 évad
Közgyűlés 2020
EDZÉSEINK
Csapataink
Egyesületi adataink
Palánk projekt 2020
Aktuális mezlistánk
Bajnokságok
- 2019-2020
- 2018-2019
- 2017-2018
- 2016-2017
- 2015-2016
- 2014-2015
- 2013-2014
- 2012-2013
- 2011-2012
Nemzetközi szerepléseink
Éremtábla
Magunkról
Egyesületi tájékoztató
A floorballról
PHOENIX Sportoló 11 pontja
Szülői etikai kódex
 
Hírlevél
 
Keresés
 
Weboldal ajánlás
Ajánlj minket
ismerősödnek!
 

2011

 

szept. 4.

14.00 WS - Phoenix Wizards OB2 (Építők) 4 - 1

15.30 Phoenix - SZPK női OB (Törökbálint) 4 - 0

18.00 Phoenix - SZPK OB1 (Törökbálint) 10 - 7

 

szept. 11.
17.30 SZPK - Phoenix U16 9 - 4

 

szept. 18.

14.00 Diamonds - Phoenix női OB (Göd) 2 - 7

16.30 Diamonds - Phoenix ffi OB1 (Göd) 5 - 5

Torpedó - Phoenix U14 0 - 5 (jn.)

 

szept. 25.

11.00 Phoenix - CH női OB 7 - 1

13.30 Phoenix - Rudas ffi OB1 3 - 5

16.00 Phoenix W - Kecskemét ffi OB2

18.00 Phoenix - Rudas U19 16 - 1

 

okt. 2.

14.00 Veszprém - Phoenix u14 (Veszprém) 1 - 18

14.00 DFSE - Phoenix ffi OB1 (Debrecen) 8 - 8

16.30 DFSE - Phoenix U19 8 - 20

17.00 Neumann - Phoenix W ffi OB2 8 - 7

 

okt. 9.

9.30 Phoenix - Krokodilok u16 (TF) 5 - 8

 

okt. 15.

17.00 Phoenix-Szolnok U19 (Törökbálint) 12 - 4

 

okt. 16.

10.00 Phoenix - Szolnok női OB (Törökbálint) 4 - 3

12.30 Phoenix W - Miskolc ffi OB2 2 - 10

14.00 WS - Phoenix u14 (Építők) 16 - 3

14.30 Phoenix - Szolnok ffi OB1 8 -6

 

okt. 22.

11.00 Phoenix - Ares u14 27 - 0

13.00 Phoenix - Ares női OB 7 - 5

 

okt.27 (csütörtök)

19.30 Ares HC - Phoenix ffi OB1 (ÉRD) 4 - 8

 

okt. 29.

12.00 Phoenix - SZPK u16 2 - 13

14.30 Phoenix W - Torpedó MK 4 - 2

17.00 Phoenix - Neumann U19 12 - 4

 

nov. 6.

18.30 Phoenix Wiz - WS ob2 7 - 8

 

nov. 13.

11.00 Eger - Phoenix női ob 9 - 6

12.50 Dunai Krokodilok - Phoenix ffi ob1 8 - 10

15.00 Dunai Krokodilok - Phoenix u14 11 - 4

 

nov. 19.

19.30 SZPK - Phoenix női MK 2-1

 

nov. 20.

10.00 Phoenix FSE Wizards - Szolnok Cannibals FK MK 1/8 5 - 6

18.00 Neumann FSE - Phoenix FSE MK 1/8 (Kartal) 2 - 5

 

nov. 26.

11.00 Kecskemét - Phoenix Wizards (Törökbálint) 6 - 10

12.00 SZPK - Phoenix U14 (Komárom) 6 - 6

 

nov. 27

10.00 Phoenix - Ares/Paks U16 lány 9 - 18

15.00 SZPK - Phoenix ffi ob1 6 - 5

17.30 SZPK - Phoenix női OB 6 - 9

 

dec. 3.

12.30 Phoenix W - Neumann ffi ob2 1 - 15

14.30 Phoenix - Torpedó u14 18 - 3

17.00 Phoenix - Diamonds ffi Ob1 9 - 5

 

dec.4.

15.00 Miskolc - Phoenix U19 10 -6


dec. 10.

12.20 Dunai Krokodilok - Phoenix U16 (TB) 5 - 1

 

dec. 18.

12.45 CH - Phoenix női ob 4 - 5

15.15 CH - Phoenix u14 4 - 15

 

13.00 Miskolc - Phoenix W ffi ob2 (Miskolc) - Wizards feladta

 

14.00 Rudas - Phoenix u19 1 - 16

18.00 Rudas - Phoenix ffi ob1 1 - 14

 

jan. 8.

12.30 Phoenix - Debreceni FSE ffi ob1 7 - 4

14.30 Phoenix - Veszprém u14 8 - 4

16.30 Phoenix - Debreceni FSE u19 21 - 7

 

jan. 15.

10.00 Szolnok - Phoenix ffi ob1 5 - 8

12.00 Szolnok - Phoenix női ob 5 - 7

14.00 Szolnok - Phoenix U19 4 - 21

 

jan. 20. péntek
19.30 Phoenix - Diamonds női ob (TF) 20 -2

 

Jan. 21.

Unihoki bajnokság U11)

Unihoki bajnokság (U15)

Galgamácsa

 

jan.22.

16.00 Phoenix - WS u14 13 - 4

17.30 Phoenix - SZPK u16 4 - 8

 

jan. 29.

12.00 Phoenix Wiz - Kecskemét OB 2 r2. 8 - 7

11.30 - 14.30 lány u15 (PHX-Eütvös 7-7, Ares-Phx 8-7, PHX-Vajda 13-4)

 

febr. 12.

13.30 Phoenix - Ares ffi OB1 8 - 8

14.30 Ares - Phoenix u14 0 - 33

16.30 Ares - Phoenix női ob 6 - 10

 

febr. 18.

9.00 Phoenix - Ares/Paks lány u16 (TF, D terem) 14 - 13

 

febr.19.

10.00 Ares HC - Phoenix Wizards 3 - 20

12.20 Kinizsi TTK - Phoenix Fireball SE ffi MK 1/4 8 - 6

15.00 - 18.00 Unihoki U15 Veszprém (Zsolti csapat) 8-3,9-3

 

febr. 25.

Fiú U11 unihoki forduló
12.00 Phoenix - Eger női ob 5 - 4

14.45 Phoenix - Krokodilok ffi ob1 7 - 8

17.00 Phoenix - Krokodilok u14 1 - 10

 

febr. 26.

17.30 Phoenix Wiz - Torpedó 13. ffi ob2 r3. 5 - 2

 

márc. 2.

19.45 Phoenix - Ares-Deák lány U16 (TF) 9 - 8

 

márc. 3.

11.20 Dunai Krokodilok - Phoenix fiú U16 4 - 3

Lány U11 és U15 Unikhoki forduló (Eötvös Ált. Isk.)

 

márc. 10. (TF)

13.00 Phoenix - SZPK u14 5 - 8

14.30 Phoenix - Ares ob2 r5 22 - 4

16.30 Phoenix - SZPK női ob r1 7 - 5

 

márc. 11.

15.30 Neumann - Phoenix u19 (Kartal) 2 - 5

19.00 Phoenix - SZPK ffi ob1 r1 (Érd)

márc. 15.

9.00-11.45 Unihoki forduló H, M csapat (F15)

12.00-15.30 unihoki forduló (F11)

16.00 Phoenix - Szolnok női OB mérkőzés 8 - 8

márc. 16.

Fiú U15 forduló (K csapat Veszprém - 9.30 Ares és 10.10-kor Veszprém mérkőzés)

15.30 SZPK - Phoenix u16 (Komárom) 5 - 0

 

márc. 18.

15.00 Eger - Phoenix női ob r2 5 - 9

16.00 Diamonds - Phoenix ffi ob1 r2 5 - 7

márc. 25.

10.00 Phoenix - IBK CH U14 13 - 0

12.00 Kecskemét - Phoenix Wiz OB2 r/5 9 - 7

14.20 Dunai Krokodilok - Phoenix ffi ob1 r3 10 - 5

15.00 Szolnok - Phoenix női ob r3 6 - 9

 

ápr. 14. szombat

12.00 SZPK - Phoenix női ob r4 (Komárom) 4 - 6

19.30 SZPK - Phoenix ffi ob1 r4 (Komárom) 4 - 5

 

ápr. 15. vasárnap

9.20 - 12.00 fiú U11 forduló (Vendel utca)

10.00 Phoenix - Miskolc u19 22 - 3

12.00 Phoenix - SZPK fiú u14 e/1 2 - 9

13.45 Torpedó - Phoenix Wiz ffi ob2 r6 6 - 11

ápr. 22. vasárnap

9.15 Phoenix - Krokodilok u16 3 - 5

12.00 Phoenix - Eger női ob r5 1 - 9

14.30 Phoenix - Diamonds ffi ob1 r5 7 - 5

 

ápr. 27.

19.00 Ares HC - Phoenix lány U16 (TF) 7 - 15

 

máj. 6.

9.30 SZPK - Phoenix fiú u14 e2 (Komárom) 5 - 0

12.00 Phoenix - Dunai Krokodilok r6 11 - 3

10.10 lány U11 utolsó forduló (Eötvös Iskola) III.hely

 

máj. 12.

Phoenix - Vácis Torpedók fiú u14 bronzmeccs 6 - 5

 

máj.13.

Unihoki U15 lány (Paks) 3 mérkőzés 2 győzelem, 1 döntetlen, 1. hely!

 

máj. 20.

Unihoki F11 alsóház (Veszprém) - 4 mérkőzés 1 győzelem, 3 vereség, 8. hely

 

máj.22, 24.

Unihoki F15 felsőház (1. hely Phx M, 2. hely Phx H, 3. hely Phx K)

 

máj.26. Törökbálint

10.30 Ares/Paks - Phoenix lány u16 11 - 6

13.30 Ares/Deák - Phoenix lány u16 2 - 7

 

A bajnokságok és csapataink az idényben :

 

női csapat:

Frischmann Flóra, Balla Brigitta -  Bartók Boglárka, Gyollai Nikolett, Hollósi Barbara, Hotz Evelin, Jetzin Vivien, Kovács Réka, Medve Laura, Pecsenya Liza, Radácsi Brigitta, Roa-Pölöskei Divina, Szarvas Vera, Szedlák Alexandra, Tilk Zsuzsanna, Báró Alexandra / - Aleksic Dominika, Gáspár Szilvia, Saranyik Petra, Rékási Krisztina

edző: Varsányi Zsuzsanna


férfi ob1

Jani Sándor, Vigh László - Bódi Norbert, Champier Mihály, Csorba Gellért, Csordás Tamás,  Frischmann Bálint, Harangozó Szilárd, Illyés Árpád, Kádár Gergely, Németh Zoltán, Paskuj Benedek,  Rácz Ágoston, Rácz Domokos, Rácz Zsombor, Rési Tamás, Rési Zoltán, Szlávik Bence, Sztrókay Gábor, Törő Bence + Dziewonski Michal, Kiss Dániel

edző: Pafféri András

 

férfi ob2:

Heitz Gergő, Kovács Péter, Varsányi Zoltán - András Ádám, Bogár Péter, Bozsó Balázs, Bús Ádám, Falusi-Tóth Zoltán, lllyés Marcell, Karabélyos Csongor, Kiss Dániel, Konkoly Dávid, Köszegi Dániel, Krajcsovics Pál, Medek Ákos, Molnár Attila, Molnár Dániel, Pobori Csaba, Radványi Balázs, Spaits Gábor, Sülzen Patrik, Szabó Bence, Szalai Kristóf,  Szántó Péter + Téglás Bence, Kisgergely Balázs,

edző: Csordás Tamás

 

U19 (93-97):

Hotz Erik - András Ádám, Bódi Norbert, Bosits Gábor, Csorba Gellért, Dziewonski Michal, Falusi-Tóth Zoltán, Fehér Balázs, Illyés Árpád, Illyés Marcell, Kádár Gergely, Karabélyos Csongor, László Dániel, Medek Ákos, Molnár Attila, Molnár Dániel, Rácz Domokos, Radványi Balázs, Rési Tamás, Rési Zoltán, Rudi Viktor, Sülzen Patrik, Szalai Kristóf, Sztrókay Gábor, Tóth Balázs, Törő Bence 

edző: Pafféri András

 

U16 (96- ):

Hotz Erik, Marton András - Bosits Gábor, Falusi-Tóth Zoltán, Fehér Balázs, Filipov Dániel, Hóka Iván, Illyés Lóránt, Illyés Marcell, László Dániel, Magyar András, Méhes Botond, Németh Bence, Rési Zoltán, Rudi Viktor, Schieszler Mihály, Sebrek Dániel, Sere Bence,  Tóth Balázs, Tiziker Norbert, Varga Megyer + Takács Barbara, Takács Brigitta, Kiss Olivér

edző: Varsányi Zsuzsanna

 

U14 (98- ):

Kardos Zsolt - Bredár Bora, Bartha Bence, Ellison Szebastián, Fodor Eszter, Hóka Iván, Illyés Lóránt, Méhes Botond, Schieszler Mihály, Sebrek Dániel, Szamosi Márk, Szenthelyi Kristóf, Takács Barbara, Takács Brigitta + Krivi Tibor, Darvas Marcell,

edző: Varsányi Zsuzsanna

 

Lány U16 (96-2001)

Gulyás Nelli - Bredár Bora, Fehér Dóri, Fodor Eszter, Nyerges Dóri, Pecsenya Liza, Szalai Dorka, Szedlák Alexandra, Takács Barbara, Takács Brigitta, Tóth Marcella, Zalka Lenke

 

Unihoki L11 (2004-2000)

Illés Vilma - Badar Bori, Hóka Júlia, Magyar Petra, Stolk Flóra, Stolk Janka, Szkurka Panni, Dercsényi Fanni

 

Unihoki F11 (2004-2001)

Badar Bori, Frischmann Ákos, Hóka Júlia, Kelemen Márk, Kelemen Miki, Kérszigeti András, Korbonits Dániel, Magyar Petra, Sebrek Marcell, Pintér Benedek + Szabad Robi

 

Lány U15 (97-2001)

Gulyás Nelli - Bredár Bora, Fehér Dóri, Fodor Eszter, Nyerges Dóri, Szalai Dorka, Takács Barbara, Takács Brigitta, Tóth Marcella, Zalka Lenke

1% felhívás!
Támogatóink
[ Támogatóink ]
PHOENIX Shop
  Egyesületi felszerelések
  tovább >>
Fórum belépés
 
Felhasználónév
Jelszó
  oldal teteje
  2006-2009 © PHOENIX FIREBALL SE - Minden jog fenntartva!