Hírek   |    Programok   |    Csapataink   |    Galéria   |    Letöltések   |    Linkek   |    Videótár   |    Támogatóink   |    Kapcsolat
       
Férfi OB1  
   Eddigi látogatók: 457,864  ·  Online: 19  ·  Tagok: 0
 
Menü
2018-2019 évad
Közgyűlés 2018
EDZÉSEINK
Csapataink
- Férfi OB1
- Női OB
- Wizards
- Titans
- Royals OB3
- Lány U19
- Fiú U17
- Fiú U15
- Fiú U13
- Lány U17
- Lány U15
- Lány u13
- Fiú U19
- U11 csapat
- Unihoki Lány u13
- Unihoki Lány U15
- Unihoki fiú U15
Egyesületi adataink
Aktuális mezlistánk
Bajnokságok
Nemzetközi szerepléseink
Éremtábla
Palánk projekt
Magunkról
Egyesületi tájékoztató
A floorballról
PHOENIX Sportoló 11 pontja
Szülői etikai kódex
 
Hírlevél
 
Keresés
 
Weboldal ajánlás
Ajánlj minket
ismerősödnek!
 

2018 - 2019 férfi OB1 bajnokság

 

Jani Sándor, Hotz Erik - Bacsa Botond, Champier Mihály, Csipkereki Roland, Csorba Gellért, Fayarchuk Aiden, Frischmann Bálint, Hangyál Ádám, Harangozó Szilárd, Kádár Gergely, Kovács Balázs, Rácz Domokos, Rési Tamás, Rési Zoltán, Sebrek Dániel, Szenthelyi Kristóf, Tényi Tamás, Varga Levente, Zsoldos Ádám
edző: Pafféri András

 

1. szept.15. SZPK-Komárom - Phoenix 7- 8

2. szept. 22. Phoenix - IBK CH   16 - 5

3. szept. 30. 18.15  Ares - Phoenix  1 - 23

4. okt. 6. 20.00 Phoenix - Phoenix Wizards  17 - 2

okt. 14. 18.00 Dunaújváros - Phoenix  (MK)

5. okt. 2. 20.00 Phoenix - Dunai Krokodilok

6. nov. 3. 17.00 DEAC - Phoenix

7. nov. 17. 20.00 Phoenix - Origo

8. nov. 24. 20.00 Phoenix - SZPK

dec. 1-2. MK 3. forduló

9. IBK CH - Phoenix (januárban lejátszva)

10. dec. 15-16. Phoenix - Ares

11. jan. 5-6.  Phoenix Wizards - Phoenix

12. jan. 12-13. Dunai Krokodilok - Phoenix

13. jan. 26. 20.00 Phoenix - DEAC

14. febr. 9-10. Origó - Phoenix

febr. 16-17.  MK Final Four

 

márc. 2-3 R1

márc.9-10 R2

márc.16-17. R3

márc. 30-31. R4

ápr. 6-7. R5

ápr. 13-14 R6

 

 

2017-2018. bajnokság  1. hely + MK 1. hely

 

Jani Sándor, Hotz Erik - Bacsa Botond, Champier Mihály, Csipkereki Roland, Csorba Gellért, Fayarchuk Aiden, Frischmann Bálint, Görög Gergő, Harangozó Szilárd, Kádár Gergely, Kovács Balázs, Müller János, Rácz Domokos, Radványi Balázs, Rési Tamás, Rési Zoltán, Sebrek Dániel, Szenthelyi Kristóf, Varga Levente + András Ádám
edző: Pafféri András


szept.16. 16.00 Phoenix - Neumann  14 - 1
szept. 23. 17.15 Wizards - Phoenix  3 - 15
szept. 30 . 17.30 Phoenix - Origó 23 - 1

okt. 8. 18.00 SZPK - Phoenix  2 - 4
okt.14. 13.30 Phoenix - Krokodilok 5 - 4

okt. 29. 16.30  CH - PHoenix 5 - 10
nov.18. 17.00 Phoenix - Ares 18 - 4
nov. 27. 20.10 Neumann - Phoenix  1 - 29
dec. 2 16.00 Phoenix - Wizards  11 - 4

dec. 9. 18.30  Origó - Phoenix  0 - 5

dec. 17. 11.00 Szeged - Phoenix MK 2. forduló  3 - 28

jan. 6. 17.30 Phoenix - SZPK  4 - 3
jan. 13. 18.30 Krokodilok - Phoenix  (Érd Aréna)  MK3.  4 - 12

jan. 27. 15.30  Krokodilok - Phoenix 5 - 13

febr.10.18.00 Phoenix - CH  6 - 2

febr. 17. 16.30 Phoenix - SZPK B 15 - 6 MK elődöntő

febr. 18. 18.00 SZPK - Phoenix 4 - 9 MK Döntő
febr. 25. 19.00  Ares - Phoenix 3 - 17

márc. 10. 19.30 Phoenix - Krokodilok R1  8 - 2
márc. 18. 19.00 Krokodilok - Phoenix R2  7 - 9
ápr. 7. 18.30  R4  Phoenix - SZPK    6 - 2
ápr. 14. 19.30 SZPK - Phoenix   R5  6 - 5
ápr. 21. 19.15  R6  Phoenix - SZPK  9 - 2  

 

2016 - 2017   3. hely + MK 2. hely

 

Jani Sándor, Hotz Erik - András Ádám, Bacsa Botond, Champier Mihály, Csipkereki Roland, Csorba Gellért,  Fayarchuk Aiden, Frischmann Bálint, Harangozó Szilárd, Kádár Gergely, Kovács Balázs, Müller János, Rácz Domokos, Radványi Balázs, Rési Tamás, Rési Zoltán, Sebrek Dániel, Varga Levente + Hóka Iván, 
edző: Pafféri András

 

szept. 18. 14.00  Neumann-PHX  25 - 2
szept. 24. 16.00   PHX-Ares 16 - 2

okt. 1.       18.00  PHX-SZPK  8 - 2
okt. 8.       13.30 CH-PHX  1 - 9 
okt. 22.     18.00  Wizards-PHX  6 - 3
okt. 29. 18.00  PHX-Krokodilok  6 - 3
november 12.18.00 A7 PHX-Origo   21 - 3 
november 26.19.30 A8 SZPK Karios-PHX  4 - 9
december 10. 17.30  A10 PHX-Neumann  19 - 4

január 8. 19.00 A11 Ares-PHX 2 - 19
január 14. 19.30 . A12 SZPK B-PHX  5 - 16
január 29. 19.00 A13 PHX-IBK   10 - 4
február 12. 18.30 A14 PHX-Wizards   11 - 3
február 25. 18.30 A15 Kroki-PHX   5 - 6 
március 4. 16.00 A16 Origo-PHX  2 - 14
március 12. 19.00 A17 PHX-SZPK Kairos  0 - 5 
március 18-19. A18 PHX pihen 

április 1.  16.00 Phoenix - Dunai Krokodilok  14 - 4

április 2.  18.00 Dunai Krokodilok - Phoenix   4 -  3
április 8. 18.30  Phoenix - Dunai Krokodilok 5 - 6
április 29. 13.30 Phoenix - CH 8 - 5

április 30. 15.00 CH - Phoenix 6 - 4
május 14. 17.00 Phoenix - CH  10 - 2

 

nov.  19.  17.25 Phoenix - Torpedó MK 1. forduló  18 - 2

december 17. 15.30 Phoenix - Dunai Krokodilok  MK Negyeddöntő  8 - 1

febr. 18. 19.00  Phoenix - DF-RFT Dunaújváros MK elődöntő  10 - 1

febr. 19. 18.30 SZPK-Komárom - Phoenix MK döntő  4 - 2

 

2015 - 2016    I. hely + Magyar Kupa 1. hely

 

BAJNOK CSAPAT tagjai:

Jani Sándor, Hotz Erik  - András Ádám, Bacsa Botond, Champier Mihály, Csipkereki Roland, Csorba Gellért,  Frischmann Bálint, Harangozó Szilárd, Hóka Iván, Kádár Gergely, Mile Benedek, Müller János, Rácz Zsombor, Radványi Balázs, Rési Tamás, Rési Zoltán, Sebrek Dániel, Varga Levente

edző: Pafféri András

 

1. szept. 5.    14.00       IBK CH - Phoenix      3 - 7

2. szept. 20.  18.00       Phoenix - Ares HC   12 - 0

3. szept. 26.   18.30      Phoenix - Krokodilok  8 - 7

4. nov. 21.       19.00      SZPK - Phoenix        3 - 4

5. okt. 18.        19.30      Phoenix - Neumann  13 -1

6. nov. 14.        18.15      Phoenix - IBK CH   12 - 3

7. nov. 29.        18.00      Ares HC - Phoenix  2 - 12

8. dec. 13.     18.45        Krokodilok - Phoenix  3 - 5

9. jan. 23.     18.00        Phoenix - SZPK  7 - 2

10. febr. 14.   18.00       Neumann - Phoenix  (Érd)  3 - 17

11. márc. 5.  18.00        Phoenix - CH  R/1   9 - 3

12. márc. 12. 18.00       CH - Phoenix  R/2  2 - 14

14. ápr. 2. 17.30             Phoenix - SZPK    R/4    8 - 3

15. ápr. 9. 19.00             SZPK  - Phoenix  R/5    5 - 8

 

jan. 10. 16.00   Topedó - Phoenix  0 - 5  MK 1. kör  (Építők)

jan. 31. 16.00   Miskolc - Phoenix  2 - 19 MK 2. kör

febr. 20. 14.00  Phoenix - Dunai Krokodilok  MK 3. kör  6 - 4

ápr. 23  18.00   Phoenix - SZPK MK döntő (Komárno)  10 - 3

 

 

2014 - 2015    2. hely

 

csapat:

Jani Sándor, Hotz Erik  - András Ádám, Champier Mihály, Csipkereki Roland, Csorba Gellért,  Frischmann Bálint, Harangozó Szilárd, Hóka Iván, Illyés Árpád, Kádár Gergely, Mile Benedek, Müller János, Németh Zoltán, Rácz Zsombor, Radványi Balázs, Rési Tamás, Rési Zoltán + Illyés Lóránt, Szalai Kristóf

edző: Pafféri András

  1. szept. 13. 16.00   Phoenix - Miskolc     13 - 4
  2. szept. 20. 19.00   SZPK - Phoenix         2 - 4
  3. szept. 27. 19.30   Phoenix - Dunaújváros  18 - 1
  4. okt. 5.        18.00  Ares - Phoenix        2 - 20
  5. okt. 12.      11.50  Krokodilok - Phoenix  5 - 9
  6. nov. 8.       15.30   Phoenix - CH    8 - 3
  7. nov. 15.     18.30  Kinizsi - Phoenix  3 - 23
  8. nov. 30.     16.00  Miskolc - Phoenix  4 - 22
  9. dec. 6.       19.00  Phoenix - SZPK  7 - 5
  10. jan. 4.        18.00   Dunaújváros - Phoenix  1 - 11
  11. jan. 24.       17.00  Phoenix - Ares     3 - 0
  12. febr. 15.     17.00  Phoenix - Krokodilok  4 - 2
  13. febr.8.          15.00 Ch - Phoenix       2 - 7
  14. márc. 7.   19.30 IBK CH - Phoenix R/1  2 - 10
  15. márc. 21. 18.00 Phoenix - SZPK   R/2  11 - 10
  16. márc. 28   18.50 Dunai Krokodilok - Phoenix R/3  6 - 5
  17. ápr. 18.       15.00  Phoenix - IBK CH R/4   6 - 4
  18. ápr. 25.       19.00       SZPK - PhoenixR/5  7 - 7
  19. máj. 16.      15.30       Phoenix - Dunia Krokodilok R/6   5 - 6

 

jan. 11. 18.40  Dunai Korkodilok - Phoenix MK 1.  4 - 3

 

 

2013 - 2014  2. hely, MK 1. hely

csapat:

Jani Sándor, Hotz Erik  - András Ádám, Champier Mihály, Csipkereki Roland, Csorba Gellért, Csordás Tamás,  Frischmann Bálint, Harangozó Szilárd, Illyés Árpád, Kádár Gergely, Müller János, Németh Zoltán, Rácz Zsombor, Radványi Balázs, Rési Tamás, Rési Zoltán, Szalai Kristóf, Törő Bence

edző: Pafféri András

 

  1. szept. 22. 18.00 Phoenix - Dunaújváros   9 - 3
  2. szept. 29. 18.00 Neumann - Phoenix   4 - 11
  3. okt. 5. 19.00        SZPK - Phoenix           10 - 4
  4. okt.19. 18.00      Phoenix - Dunai Krokodilok   7 - 4
  5. okt. 25. 20.30      CH - Phoenix         3 - 12
  6. nov. 9. 18.00       Phoenix - Kinizsi     9 - 5
  7. nov. 17. 16.10     Future - Phoenix  (Rozsnyai utca)  2 - 15
  8. nov. 24. 17.00     Dunaújváros - Phoenix  1 - 8
  9. nov. 30. 19.00     Phoenix - Neumann   8 - 6
  10. jan.12.15.30       Phoenix - SZPK   8 - 9
  11. jan. 25 19.20      Dunai Krokodilok - Phoenix   9 - 9
  12. febr. 15.16.45    Phoenix - CH     10 - 1
  13. febr. 23. 19.15   Kinizsi - Phoenix 5 - 13
  14. márc. 8. 16.15   Phoenix - Future   15 - 5
  15. márc. 23. 17.30  R/1  Dunaújváros - Phoenix  2 - 6
  16. márc. 29. 19.00  R/2. SZPK - Phoenix   8 - 9
  17. ápr. 12. 15.30   R/3.  Dunai Krokodilok - Phoenix  3 - 2
  18. ápr. 19. 11.00   R/4.  Phoenix - Rudas    7 - 1
  19. máj. 4. 15.45   R/5.  Phoenix - SZPK (Érd)  7 - 5
  20. máj. 18. 18.00 R/6.  Phoenix - Dunai Krokodilok  1 - 3

febr.9. 16.00  MK/2. Torpedó Justitia - Phoenix Fireball SE  1 - 27

márc. 1 17.00  SZPK B - Phoenix Fireball SE MK/3. (Komárom)  2 - 9

ápr.- 6. 14.00 Phoenix - IBK CH MK/4.   8 - 3

máj. 31. 18.30 SZPK - Phoenix MK döntő 2 - 5

 

2012 - 2013 1. hely

csapat:

Jani Sándor, Vigh László  - András Ádám, Bódi Norbert, Champier Mihály, Csorba Gellért, Csordás Tamás,  Frischmann Bálint, Harangozó Szilárd, Illyés Árpád, Kádár Gergely, Müller János, Németh Zoltán, Rácz Ágoston,  Rácz Zsombor, Radványi Balázs, Rési Tamás, Rési Zoltán, Szlávik Bence, Sztrókay Gábor, Törő Bence

edző: Pafféri András

  1. szept. 15. 19.00 SZPK - PHX  7 - 4
  2. szept. 22. 18.15  PHX - CH  4 - 2
  3. szept. 29. 16.00  Diamonds - PHX 4 - 8
  4. okt. 6. 19.00  PHX - Ares  10 - 3
  5. okt. 20. 17.00  Debrecen - PHX  6 - 7
  6. nov. 18. 16.30  PHX - SZPK   7 - 5
  7. dec. 16. 10.30 CH - PHX   5 - 13
  8. jan. 5. 16.30 PHX - Diamonds  7 - 5
  9. jan. 27. 15.30  PHX - Neumann  7 - 3
  10. febr. 10. 18.00 Ares - PHX   3 - 9
  11. febr. 23. 19.00 PHX - Debrecen (Érd)  11 - 2
  12. márc. 9. 19.00 PHX - Krokodilok  8 - 7
  13. márc. 17. 18.00 Neumann - PHX (Kartal)  1 - 7
  14. márc. 23. 17.40 Krokodilok - PHX  2 - 7
  15. ápr. 13. 13.30 Phoenix - Diamonds R/1  4 - 1
  16. ápr. 14. 15.00 Diamonds - Phoenix R/2 (Göd)  3 - 5
  17. máj. 20. 18.00  SZPK - Phoenix  D/2  (Komárom)   3 - 4
  18. máj. 25. 18.30  Phoenix - SZPK D/1  (Érd)  3 - 7
  19. máj. 26.  14.00 Phoenix - SZPK  D/3  (Érd)  9 - 2

nov. 25. 16.30 Phoenix - SZPK MK 1/8  5 - 9

 

2011-2012 OB I. - 2. hely

 

csapat:

Jani Sándor, Vigh László - Bódi Norbert, Champier Mihály, Csorba Gellért, Csordás Tamás, ki Michal, Frischmann Bálint, Harangozó Szilárd, Illyés Árpád, Kádár Gergely,  Németh Zoltán, Paskuj Benedek, Rácz Ágoston, Rácz Domokos, Rácz Zsombor, Rési Tamás, Rési Zoltán, Szlávik Bence, Sztrókay Gábor, Törő Bence + Kiss Dániel (22)

edző: Pafféri András

 

  1. szept. 4. 18.00  Phoenix - SZPK  10 - 7
  2. szept. 18. 16.30 Diamonds - Phoenix  5 - 5
  3. szept. 25 13.30 Rudas - Phoenix  3 - 5
  4. okt. 2. 16.00 DFSE - Phoenix  8 - 8
  5. okt. 16. 14.30 Phoenix - Szolnok   8 - 6
  6. okt. 27. 19.30 Ares - Phoenix   4 - 8
  7. nov. 13. 12.50 Krokodilok - Phoenix  8 - 10
  8. nov. 27. 15.00 SZPK - Phoenix  6 - 5
  9. dec. 3. 17.00 Phoenix - Diamonds 9 - 5
  10. dec. 18. 18.00 Rudas - Phoenix   1 - 14
  11. jan. 8. 12.30 Phoenix - DFSE   7 - 4
  12. jan. 15. 10.00 Phoenix - Szolnok 5 - 7
  13. febr. 12. 13.30 Phoenix - Ares  8 - 8
  14. febr. 25. 14. 45  Phoenix - Krokodilok  7 - 8
  15. márc. 11.  19.00 Phoenix - SZPK r1  8 - 8
  16. márc. 18 16.00 Diamonds - Phoenix r2  5 - 7
  17. márc. 25. 14.20 Dunai Krokodilok - Phoenix r3  10 - 5
  18. ápr. 14. 20.00 SZPK - Phoenix  r4  4 - 5
  19. ápr. 22. 14.30  Phoenix - Diamonds r5  7 - 5
  20. máj. 5-6. Phoenix - Dunai Krokdilok r6  11 - 3

nov. 20. 18.00 Neumann FSE - Phoenix ffi MK 1/8  2 - 5

febr. 18-19. Sharks HC B/Kinizsi TTK - Phoenix Fireball SE  ffi MK 7 - 8

 

2010-2011 OB I. - 3. hely

 

csapat:

Jani Sándor, Hegyi Zoltán Péter - Bódi Norbert, Champier Mihály, Csorba Gellért, Csordás Tamás, Dziewonski Michal, Frischmann Bálint, Harangozó Szilárd, Illyés Árpád, Kádár Gergely, Kiss Dániel, Leidal Tamás, Németh Zoltán, Paskuj Benedek, Pobori Csaba, Rácz Ágoston, Rácz Domokos, Rácz Zsombor, Rési Tamás, Szedner István, Szlávik Bence, Sztrókay Gábor + Vincze Márton

edző: Pafféri András

  1. Phoenix - Ares HC 6 - 7 szept. 5.
  2. CH - Phoenix 3 - 13 szept. 19.
  3. Phoenix - Debrecen 10 - 3 szept. 25.
  4. Diamonds - Phoenix 2 - 11 okt. 3.
  5. Phoenix - Rudas 10 - 3 okt. 16.
  6. Dunai Krokodil - Phoenix 5 - 5 okt. 24.
  7. SZPK - Phoenix 10 - 8 okt. 31.
  8. Ares - Phoenix 6 - 9 nov. 20.
  9. Phoenix - CH 7 - 0 nov. 27-28.
  10. Debrecen - Phoenix 6 - 10 dec. 11-12.
  11. Phoenix - Diamonds 14 - 3 dec. 18-19.
  12. Rudas - Phoenix 2 - 11 jan. 16.
  13. Phoenix - Dunai Krokodil 4 - 12 jan. 22.
  14. Phoenix - SZPK 13 - 5 jan. 29.
  15. szabad
  16. Phoenix - Diamonds 8 - 6 R/2. febr. 26. 13.30 (Budaörs)
  17. MK 8/4 Phoenix - Dunai Krokodilok 8 - 9 márc. 1. 18.00 Sportmax
  18. Phoenix - SZPK 8 - 3 R/3. márc. 5.
  19. Dunai Krokodilok - Phoenix 6 - 6 R/4 márc. 20. 14.00 TB
  20. Ares - Phoenix 5 - 5 R/5 márc. 27. 16.00 Érd
  21. szabad
  22. Diamonds - Phoenix 5 - 9 R/7 ápr. 10. 16.00 Göd
  23. SZPK - Phoenix 11 - 8 R/8 ápr. 15. 20.00 Komárom
  24. Phoenix - Dunai Krokodilok 5 - 7 R/9 máj. 14. 16.30
  25. Phoenix - Ares R/10 máj. 21. 17.00

 2009-2010 OB I. 3. hely

 

Csapat:

Jani Sándor - Bódi Norbert, Champier Mihály, Csorba Gellért, Csordás Tamás, Frischmann Bálint, Illyés Árpád, Kiss Dániel, Leidal Tamás, Németh Zoltán, Paskuj Benedek, Pobori Csaba, Rácz Ágoston, Rácz Domokos, Rácz Zsombor, Rési Tamás, Sztrókay Gábor

edző Pafféri András

 

 

2008 - 2009  OB I. - 4. hely

 

csapat:

 

2007 - 2008  OB II. -  2. hely

csapat

 

 

2006 - 2007  OB II. - 6. hely

csapat:

 

  1. Phoenix - White Sharks (1-0)
  2. Ares - Phoenix (3-6)
  3. Phoenix - Triton (7-6)
  4. Szolnok - Phoenix (7-5)
  5. Bajai Darazsak - Phoenix (12-8)
  6. Phoenix - Szombathely (10-6)
  7. Phoenix - Veszprem (5-8)
  8. SzPK 5Vös - Phoenix (7-6)
  9. White Sharks - Phoenix (4-3)
  10. Phoenix - Ares (3-4)
  11. Triton - Phoenix (9-7)
  12. Phoenix - Szolnok (11-1)
  13. Szombathely - Phoenix (7 - 12)
  14. Phoenix - Baja (5-7)
  15. Veszprém - Phoenix (7-2-es állásnál félbeszakadt, újrajátszáskor 8-6)
  16. Phoenix - SzPK (5-1)

Magyar Kupa (Férfi)  Szolnok Caniballs - Phoenix (9-1)

 

2005 - 2006  OB III - 7. hely 

csapat

Jani Sándor - Barócs Dávid, Champier Mihály, Csordás Tamás, Faludi Bence, Fábián Márton, Frischmann Bálint, Kardos "Golyó" Gábor, Köszegi Dániel, Máté Csaba, Németh Zoltán, Németh Róbert, Pobori Csaba, Szalai László, Váradi Attila + Sztrókay "Guba" Gábor. Müller Bennó

 

Phoenix Fireball SE - Ajkai Fekete Ló B 11 - 3
Phoenix Fireball SE - Dunaújváros 5 - 0

 

1% felhívás!
Támogatóink
[ Támogatóink ]
PHOENIX Shop
  Egyesületi felszerelések
  tovább >>
Fórum belépés
 
Felhasználónév
Jelszó
  oldal teteje
  2006-2009 © PHOENIX FIREBALL SE - Minden jog fenntartva!