Hírek   |    Programok   |    Csapataink   |    Galéria   |    Letöltések   |    Linkek   |    Videótár   |    Támogatóink   |    Kapcsolat
       
Wizards  
   Eddigi látogatók: 493,552  ·  Online: 19  ·  Tagok: 0
 
Menü
2018-2019 évad
Közgyűlés 2019
EDZÉSEINK
Csapataink
- Férfi OB1
- Női OB
- Wizards
- Titans
- Royals OB3
- Lány U19
- Fiú U17
- Fiú U15
- Fiú U13
- Lány U17
- Lány U15
- Lány u13
- Fiú U19
- U11 csapat
- Unihoki Lány u13
- Unihoki Lány U15
- Unihoki fiú U15
Egyesületi adataink
Aktuális mezlistánk
Bajnokságok
Nemzetközi szerepléseink
Éremtábla
Palánk projekt
Magunkról
Egyesületi tájékoztató
A floorballról
PHOENIX Sportoló 11 pontja
Szülői etikai kódex
 
Hírlevél
 
Keresés
 
Weboldal ajánlás
Ajánlj minket
ismerősödnek!
 

2018 - 2019  OB1 6. hely, Liga Kupa 3. hely

 

Csapat: 

 

Bali Miklós, Hencz László, Tótik Simon  - Bacsa Domán, Berecz Miklós, Bozsó Balázs, Demeter Zalán, Hegedűs Dániel, Jávor Ádám, Kelemen Krisztián, Kelemen Márk, Kende Márton, Kölber Csongor, Leidal Tamás, Lendvai Bálint, Magyar András, Mátó Zsombor, Németh Vince, Prencsovszky Zsombor, Samuel Lehtinen, Stadler Máté, Szabó Martin, Szentkúti Frigyes, Vonderviszt Fülöp + Molnár Balázs, Szabó Balázs,

edző: Csordás Tamás

 

1. szept.15. DEAC - Phoenix Wizards 4 - 4

2. szept. 23. Ares - Phoenix Wizards  8 - 14
3. szept. 29. 15.00 Phoenix Wizards - Origo  8 - 3

4. okt. 6. 20.00 Phoenix - Phoenix Wizards  17 - 2
okt. 14. 11.00 Torpedó - Phoenix Wizards (MK)  1 - 8

5. okt. 27. 20.00 Phoenix Wizards - SZPK  1 - 13
6. nov. 3. 16.30 Dunai Krokodilok - Phoenix Wizards 7 - 4

7. nov. 18. 15.00 Phoenix Wizards - IBK CH  3 - 11
8. nov. 24. 18.30 Phoenix Wizards - DEAC  6 - 10
dec. 2. 17.00 Phoenix Wizards - SZPK  MK 3. forduló 4 - 7 
9. dec. 8. 20.00 Phoenix Wizards - Ares 6 - 10
10. dec. 16. 11.00 Origó - Phoenix Wizards  8 - 16

11. jan. 5. 15.30 Phoenix Wizards - Phoenix  4 - 11
12. jan. 12. 16.00 SZPK - Phoenix Wizards 14 - 2

13. jan. 27. 20.00 Phoenix Wizards - Krokodilok 7 - 10
14. febr. 9. 18.30 IBK CH - Phoenix Wizards  8 - 8

 

márc. 3. 19.30  LK1  Phoenix - SZPK B  15 - 9

márc. 17. 14.30 LK2  Kazincbarcika - Wizards  5 - 7

márc.23-24. R3 Neumann - Wizards  0 - 5

márc. 31. 14.30  R4  Wizards - Ares  3 - 4

ápr. 13-14. Wizards - Origo 12 -4 LK 3. helyért

 

 

 

 

2017 - 2018  OB1 5. hely

 

Csapat: 

Bali Miklós, Hencz László  - Bacsa Domán, Balogh Norbert, Bozsó Balázs, Deák Gábor, Hangyál Ádám, Hegedűs Dániel, Juhász Krisztián, Kelemen Krisztián, Kende Márton, Magyar András, Mátó Zsombor, Oláh Péter,  Szalai Kristóf, Szentkúti Frigyes, Vonderviszt Fülöp + Kovács Attila

 

edző: Csordás Tamás


szept. 17. 19.00 Ares - Wizardds  6 - 6

szept. 23. 17.15 Wizards - Phoenix  3  - 15

szept. 30. 15.00 Wizards - Neumann  7 - 1 
okt. 7. 13.00  Origo - Wizards 3 - 7

okt.14. 17.30 Wizards - SZPK  8 - 10

okt. 29. 19.30 Krokodilok - Wizards 10 -5

nov. 19. 16.30 CH - Wizards 8 - 7
nov. 25 17.30 Wizards - Ares  11 - 2

dec. 2. 16.00 Phoenix - Wizards 11 - 4 

dec. 10. 10.30  Neumann - Wizards  6 - 10

dec. 17. 11.00 Kazincbarcika - Wizards MK 2.ford.  10 - 12

jan.6. 15.00 Wizards - Origó  8 - 3

jan. 13. 18.30 DEAC - Wizards (Debrecen) MK3.  2 - 3

jan. 27. 15.00 SZPK - Wizards  6 - 4

febr.10. 13.30 Wizards - Krokodilok 4 - 10
febr. 17. 19.00 SZPK - Wizards 8 - 1  MK elődöntő

febr. 24 16.00 Wizards - CH  7 - 9

márc. 11. 18.30 Wizards - Origó R1  7 - 5
márc. 24-25. Ares - Wizards R3  0 - 5

ápr. 7. 16.00  Origó - Wizards R4  5 - 6 
ápr. 22. 18.00 Wizards - Ares R6  8 - 6

 

2016 - 2017   7. hely + Liga Kupa 2. hely

 

Csapat: 

Bali Miklós, Hencz László  - Bacsa Domán, Badó Csaba, Balogh Norbert, Bozsó Balázs, Hangyál Ádám, Hegedűs Dániel, Juhász Krisztián, Kelemen Krisztián, Magyar András, Mátó Zsombor, Rudi Viktor, Spaits Gábor, Szalai Kristóf,  Szenthelyi Kristóf, Szentkúti Frigyes, Vonderviszt Fülöp + Marton András, Fehér Balázs, Losonci Márton,

edző: Csordás Tamás

 

1. szept.17. 16.30  PHX Wizards - IBK CH  3 - 7

2. szept. 25. 18.30  SZPK-Wizards  8- 8
3. okt. 2. 17.00 Origo-Wizards  3 - 8
4. okt. 9. 15.00 Kroki-Wizards 9 - 3
5. okt. 22. 18.00 Wizards-PHX 3 - 12
6. nov. 12. 15.30 Wizards-SZPK Karios  6 - 18

7. november 26. 18.30  A8 Wizards-Neumann (Építők)   4 - 4
8. december 4. 19.00 A9 Ares-Wizards 4 - 5 

9. december 10. 16.30 A10 CH-Wizards 13 - 4
január 7. 16.30  A11 Wizards-SZPK  7 - 8
január 14. 19.00 A12 Wizards-Origo  4 - 5
január 29. 16.30 A13 Wizards-Kroki  1 - 12
február 12. 18.30  A14 PHX-Wizards  11 - 3
február 25-26. A15 Wizards pihen
március 4. 19.00 A16 SZPK Kairos-Wizards  10 - 3

március 11. 16.00 A17 Neumann-Wizards  1 - 7
március 18. 17.30  A18 Wizards-Ares  2 - 2

április 1. 13.30 Veszprém - Wizards   0 - 19
április 9. 18.40  Wizards - Origo 12 - 0
április 29. 11.00 Wizards - Ares 7 - 6
május 14. Wizards - SZPK B 2 - 4

 

november 19-20. Trampolin - Wizards MK 1. forduló  0 - 5

december 17. 17.00 Rudas -Wizards (Dunaújváros) MK Negyeddöntő  12 - 6

 

 

2015 - 2016    4. HELY
Csapat:

Bali Miklós,Kardos Zsolt, Marton András - Bacsa Domán, Bozsó Balázs, Faragó Márton, Fayarchuk Aidan, Fehér Balázs, Hangyál Ádám, Hegedűs Dániel, Jadlószki Ákos, Kelemen Krisztián, Kovács Balázs, Lendvai Gábor, Losonci Márton,Magyar András, Mátó Zsombor, Prencsovszky Zsombor, Rudi Viktor, Spaits Gábor, Szalai Kristóf, Szamosi Márk, Szenthelyi Kristóf, Szentkúti Frigyes, Vonderviszt Fülöp

edző: Csordás Tamás

 

1. szept. 12.  16.15   Phoenix - Szeged  15 - 1

2. szept. 20. 18.00    SZPK - Phoenix       9 - 8

4. okt. 17. 16.30        Miskolc - Phoenix   12 - 7

5. nov. 14.  14.00       DEAC - Phoenix   3 - 6

6. nov. 29. 19.00       Phoenix - Origó  4 - 4

3. dec. 5.   19.30       Phoenix - CH  (Építők pálya)  12 - 3

7.  dec. 13. 11.00       Torpedó - Phoenix  (Göd)  5 - 6

8. jan. 24. 11.00         Szeged - Phoenix  6 - 13

9. febr. 13. 18.00        Phoenix - SZPK (Göd)  4 - 7

10. febr. 28. 15.00     CH - Phoenix   3 - 18

11. márc. 6.  13.00    Phoenix - Miskolc   12 - 7

12. márc. 20. 17.00   Phoenix - DEAC 5 - 6

13. ápr. 3.  16.30       Origo - Phoenix 7 - 6

14. ápr. 10. 17.00       Phoenix - Torpedó 17 - 4

 

 

jan. 9-10 Phoenix WIZ - Ares HC 2 - 4  MK 1. kör

 

 

2014 - 2015     4. helyezés

 

csapat:

Marton András, Kardos Zsolt  - Bacsa Botond, Bozsó Balázs, Fehér Balázs, Hazay Márton, Hegedűs Dániel, Király Zoltán, László Dániel, Losonci Márton, Magyar András, Presovszky Zsombor, Rudi Viktor, Sebrek Dániel, Spaits Gábor, Szalai Kristóf, Szamosi Márk,  Varga Levente + Varsányi Zoltán, Szabó Zsolt, Bús Ádám, Dziewonski Michal, Téglás Bence,

edző: Csordás Tamás

 

  1. szept. 13. 18.30  Phoenix - Neumann A   2 - 9
  2. szept. 20. 16.30  SZPK - Phoenix             9 - 3
  3. szept. 28. 13.30  Phoenix - Debrecen    7 - 3
  4. okt. 11. 10.00       Torpedó - Phoenix        6 - 9 
  5. nov. 8.  18.30        Neumann B - Phoenix  2 - 8
  6. nov. 15. 17.45      Phoenix - Szeged  10 - 6
  7. dec. 7. 14.00         Origo - Phoenix   7 - 6
  8. jan. 3.  17.00        Neumann A - Phoenix  5 - 5
  9. mác.22. 17.00     Phoenix - SZPK  5 - 8
  10. febr.14. 17.00     Debrecen - Phoenix  6 - 6
  11. márc. 8. 17.00    Phoenix - Torpedó   15 - 6
  12. márc. 29. 17.00  Phoenix - Neumann B  16 - 2
  13. ápr. 12. 11.00      Szeged - Phoenix  3 - 13
  14. máj. 17.   17.00      Phoenix - Origo  8 - 5

 

jan. 10-11. Phoenix - SZPK "A"  MK 1.

febr. 21-22. MK 2.

márc. 14. MK 3.

máj. 30-31. MK döntő

 

 

 

2013 - 2014  3. hely

csapat:

Kardos Zsolt, Marton András, Varsányi Zoltán - Bacsa Botond, Bozsó Balázs, Bús Ádám, Dziewonski Michal, Fehér Balázs, Hazay Márton, Hegedűs Dániel, Hóka Iván, Illyés Lóránt, Király Zoltán, Köszegi Dániel, László Dániel, Magyar András, Mile Benedek,  Rudi Viktor, Schieszler Mihály, Sebrek Dániel, Spaits Gábor, Sülzen Patrik, Szamosi Márk,  Téglás Bence, Varga Levente,  Vámos Gábor + Bogár Péter, Pobori Csaba,

edző: Csordás Tamás

 

  1. szept. 22. 15.30  Phoenix - Szolnok Cannibals  9 - 5
  2. szept. 29. 16.30  Neumann - Phoenix                5 - 5
  3. okt. 5. 14.00         SZPK - Phoenix                    6 - 5
  4. okt. 19. 15.30      Phoenix - Ares                      15 - 7
  5. nov. 9. 10.00        Torpedó - Phoenix                  2 - 9
  6. nov. 23. 13.00      Phoenix - Szeged                  5 - 0
  7. dec.1. 12.00         Miskolc - Phoenix                 7 - 10
  8. jan.11. 15.00        Szolnok - Phoenix                 8 - 7
  9. jan. 26. 17.00      Phoenix - Neumann               13 - 2
  10. febr.15. 19.00      Phoenix - SZPK B                  2 - 9
  11. márc.9. 14.30      Ares - Phoenix                    8 - 8
  12. márc.30. 14.00     Phoenix - Torpedó               7 - 2
  13. máj.18 . 10.30      Szeged - Phoenix             5 - 12       
  14. máj. 4. 13.45       Phoenix - Miskolc             9 - 12

febr. 23. 16.45 MK/1.  Phoenix - Szolnok  4 - 3

márc. 1. 11.30 MK/3.  Phoenix - IBK CH   2 - 8

 

2012 - 2013  4. helyezés

 

csapat:

Hotz Erik, Marton András, Varsányi Zoltán, - Bogár Péter, Bozsó Balázs, Bús Ádám, Fehér Balázs, Hazay Márton, Hóka Iván, Illyés Lóránt, Király Zoltán, Köszegi Dániel, Krajcsovics Pál, László Dániel, Magyar András, Pobori Csaba, Rudi Viktor, Schieszler Mihály, Sebrek Dániel, Spaits Gábor, Sülzen Patrik, Szamosi Márk,  Vámos Gábor

edző: Csordás Tamás

 

  1. szept. 16. 18.00 Miskolc - PHX  8 - 6
  2. szept. 30. 13.00 PHX - SZPK  4 - 5
  3. okt. 6. 14.00 PHX - Rudas  1 - 7
  4. okt. 20. 16.00 Kinizsi - PHX  4 - 3
  5. nov. 17. 18.30  PHX - Ares   5 - 5
  6. dec. 15-16 Torpedó - PHX 5 - 10
  7. jan. 5. 14.15  PHX - Neumann  4 - 1
  8. jan. 27. 18.00  PHX - Miskolc  9 - 2
  9. febr. 9-10 SZPK - PHX  0 - 5
  10. febr. 24. 18.00 Rudas -  PHX   9 - 5
  11. márc. 9. 14.00 PHX - Kinizsi  5 - 4
  12. márc. 23. 19.30  Ares - PHX  8 - 12
  13. ápr. 21. 18.00 PHX - Torpedó  12 - 5
  14. máj. 5. 15.30 Neumann - PHX 0 - 11

okt. 28. 18.00 MK/1. Neumann B - PHX W 5- 8

nov. 25. 12.00 Phoenix Wizards - Miskolc FSE MK 1/8  5 - 8

 

 

2011 - 2012  OB II.  7. hely

 

csapat:

Heitz Gergő, Kovács Péter, Varsányi Zoltán  - András Ádám, Bogár Péter, Bozsó Balázs, Bús Ádám, Falusi-Tóth Zoltán, lllyés Marcell, Karabélyos Csongor, Kisgergely Balázs, Kiss Dániel, Konkoly Dávid, Köszegi Dániel, Krajcsovics Pál, Medek Ákos, Molnár Attila, Molnár Dániel, Pápai Norbert, Pobori Csaba, Radványi Balázs, Spaits Gábor, Sülzen Patrik, Szabó Bence, Szalai Kristóf, Szántó Péter + Téglás Bence

edző: Csordás Tamás

 

  1. szept. 4. 14.00 WS - Phoenix W  (Építők)  1 - 4
  2. szept. 25. 16.00  Phoenix W - Kecskemét  5 - 9  
  3. okt. 2. 17.00 Nemann - Phoenix W (Kartal)  8 - 7
  4. okt. 16. 12.15 Phoenix W - Miskolc 2 - 10
  5. nov. 6. 18.00 Phoenix W - WS  7 - 8
  6. nov. 26. 11.00 Kecskemét - Phoenix W  6 - 10
  7. dec. 3. 12.30 Phoenix W - Neumann 1 - 15
  8. dec. 18. 14.00  Miskolc - Phoenix W  5 - 0
  9. jan. 19. 10.00 Ares HC - Phoenix W r1 3 - 20
  10. jan. 14-15. Phoenix Wiz - Kecske 5mét  r2. 8 - 7
  11. febr. 26. 17.30 Phoenix Wiz - Torpedó r3. 5 - 2
  12. márc. 10. 14.30 Phoenix Wiz - Ares HC14. r4  22 - 4
  13. márc. 25. 12.00 Kecskemét - Phoenix Wiz  r5  7 - 9
  14. ápr. 14-15 Torpedó - Phoenix Wiz r6  6 - 11

 

Magyar Kupa

okt. 29.  14.30 Phoenix W - Torpedó MK (!!)  4 - 2

nov. 20. 10.00 Phoenix W - Szolnok Cannibals MK 1/8  5 - 6

 

 

2010-2011 OB III 5. hely

 

csapat: 

Heitz Gergő - András Ádám, Bozsó Balázs, Bús Ádám, Falusi-Tóth Zoltán, Gorzó János, Hadházi Domokos, Karabélyos Csongor, Konkoly Dávid, Kovács Péter, Krajcsovics Pál, Molnár Dániel, Radványi Balázs, Spaits Gábor, Sülzen Patrik, Szabó Gergő, Szalai Kristóf, Szántó Péter, Törő Bence, Váradi Attila, Vida Gáspár, Téglás Bence, Kisgergely Balázs

edző: Csordás Tamás

 

  1. Phoenix Wiz - White Sharks B 5 - 1
  2. Dombóvár - Phoenix Wiz 2 - 17
  3. Phoenix Wiz - TF Old Boys 3 - 6
  4. Theresa GT - Phoenix Wiz 6 - 4
  5. Phoenix - DFSE 4 - 9 (MK)
  6. Phoenix - White Sharks B 14 - 0
  7. Phoenix - TF Old Boys 7 - 4
  8. Phoenix - Torpedó 15 - 1
  9. Phoenix - TF 5 - 7
  10. SZPK-Nokia - Phoenix 3 - 1
  11. Phoenix - Theresa GT 11 - 0
  12. Phoenix - Eger 5 - 0

2009 - 2010  OB III 7. hely

 

 

 

 

1% felhívás!
Támogatóink
[ Támogatóink ]
PHOENIX Shop
  Egyesületi felszerelések
  tovább >>
Fórum belépés
 
Felhasználónév
Jelszó
  oldal teteje
  2006-2009 © PHOENIX FIREBALL SE - Minden jog fenntartva!