Hírek   |    Programok   |    Csapataink   |    Galéria   |    Letöltések   |    Linkek   |    Videótár   |    Támogatóink   |    Kapcsolat
       
Női OB  
   Eddigi látogatók: 428,785  ·  Online: 5  ·  Tagok: 0
 
Menü
2017-2018 évad
Közgyűlés 2017
EDZÉSEINK
Csapataink
- Férfi OB1
- Női OB
- Wizards
- Titans
- Royals OB3
- Lány U19
- Fiú U17
- Fiú U15
- Fiú U13
- Lány U17
- Lány U15
- Lány u13
- Fiú U19
- U11 csapat
- Unihoki Lány u13
- Unihoki Lány U15
- Unihoki fiú U15
Egyesületi adataink
Aktuális mezlistánk
SPORTORVOS
Bajnokságok
Nemzetközi szerepléseink
Éremtábla
Palánk projekt
Magunkról
Egyesületi tájékoztató
A floorballról
PHOENIX Sportoló 11 pontja
Szülői etikai kódex
 
Hírlevél
 
Keresés
 
Weboldal ajánlás
Ajánlj minket
ismerősödnek!
 

2017 - 2018

 

csapat

Rácz Anna, Judák Anna - Blága Dana, Dubicz Andrea, Elek Zóra, Fehér Dóra, Fertőszögi Zsófia, Fodor Eszter, Hóka Júlia, Hotz Evelin, Magyar Petra, Nyerges Dóra, Oravecz Kinga, Petri Zsófia, Stipsicz Orsolya, Streliczky Anna, Szabó Alíz, Szalai Dóra, Tényi Anna, Tóth Marcella

 

okt. 1. 11.00 Eger - Phoenix  3 - 9

okt.14. 11.00 SZPK - Phoenix  10 - 5

okt. 29. 18.00  PHX - CH  7 - 2

nov. 12. 14.30 Neumann - Phoenix 0 - 6

dec. 9. 12.45 Phoenix - Eger  6 - 2

dec. 17. 14.30 CH - Phoenix MK

jan. 13. 13.00 Phoenix - SZPK

jan. 27-28. CH - Phoenix

febr.10-11. Phoenix - Neumann

febr. 17-18. MK Final Four

márc. 11. 11.00 Eger - Phoenix 

márc. 24-25. SZPK - Phoenix 

ápr. 7-8. Phoenix - CH

ápr. 21-22. Phoenix - Neumann
 

 

2016 - 2017  3. hely

 

csapat

Gulyás Nelli, Rácz Anna, Judák Anna - Dubicz Andrea, Elek Zóra, Fehér Dóra, Fertőszögi Zsófia, Fodor Eszter, Hóka Júlia, Hotz Evelin, Magyar Petra, Nyerges Dóra, Oravecz Kinga, Orosz Luca, Petri Zsófia, Piukovics Anna, Roa Divina, Stipsicz Orsolya, Szedlák Alexandra, Szalai Dóra, Tényi Anna, Tóth Marcella

 

szeptember 18. 16.30 Neumann - PHX 9 - 0
október 2. 16.00 A2 CH - PHX 4 - 4

október 16 16.00  SZPK - PHX  8 - 2
november 19. 13.30 PHX - Neumann 3 - 5
december 3. 13.30 A5 PHX - SZPK  0 - 5
december 17. 12.45  A6 PHX - CH   8 - 2
január 8. 15.00 A7 Neumann - PHX  9 - 3
január 29. 14.00 A8 PHX - CH  4 - 3

február 25. 13.30 A9 SZPK - PHX  6 - 4
március 12. 16.30 A10 PHX - Neumann 3 - 16
március 25. 12.45  A11 PHX - SZPK  1 - 9
április 8. 17.30 A12 CH - PHX  5 -6
 

febr. 18. 10.00 Neumann - Phoenix női MK elődöntő  5 - 3

 

 

2015 - 2016 3. hely

Csapat:

Gulyás Nelli, Rácz Anna, Judák Anna - Dubicz Andrea, Elek Zóra, Fehér Dóra, Fodor Eszter, Bredár Bora, Hotz Evelin, Nyerges Dóra, Oravecz Kinga, Petri Zsófia, Stipsicz Orsolya, Szedlák Alexandra, Szalai Dóra, Tóth Marcella

 

 

1. szept. 5. 14.30        Phoenix - CH    2 - 7

2. szept. 20. 15.30      Neumann - Phoenix  9 - 3

3. okt. 4. 11.30             Phoenix - SZPK    6 - 5

4. okt. 18. 14.30          CH - Phoenix   3 - 5

5. nov. 14.  11.00         Phoenix - Neumann  4 - 7

6. nov. 28. 17.30         SZPK - Phoenix 5 - 4

7. dec. 12. 17.30         Phoenix - CH 6 - 7

8. jan. 24. 17.00          Neumann - Phoenix   3 - 4

9. febr. 13. 13.30         Phoenix - SZPK (Göd)  6 - 7

10. febr. 28. 12.30      CH - Phoenix   5 - 1     

11. márc. 19. 14.00    Phoenix - Neumann  6 - 3

12. ápr. 9.   16.30      SZPK - Phoenix  6 - 7

 

MK  jan. 30.  15.30     Phoenix - SZPK 5 - 10

 

2014 - 2015   5. hely

 

Csapat:

Gulyás Nelli, Rácz Anna - Bredár Bora, Elek Zóra, Fehér Dóra, Fodor Eszter, Hotz Evelin, Madarász Fiona, Nyerges Dóra, Petri Zsófia, Roa Divina, Stipsicz Orsolya, Szedlák Alexandra, Szalai Dóra, Tóth Marcella,  Zalka Lenke

  1. szept. 13. 13.30    Phoenix - Eger   2 - 2
  2. szept. 21. 12.00    SZPK - Phoenix  5 - 5
  3. szept. 27. 10.30     Phoenix - Eger  2 - 9
  4. okt. 8-11.          STUPAVA      III. HELY
  5. okt. 19.  13.30  CH - Phoenix     6 - 4
  6. okt. 26. 10.00   Eger - Phoenix  6 - 3
  7. nov. 8. 18.00     Phoenix - CH    2 - 5
  8. nov. 15. 11.00    Neumann - Phoenix  4 - 11
  9. dec. 7. 10.30        Phoenix - SZPK  3 - 19
  10. jan. 3.  12.00     Phoenix - Neumann  6 - 4
  11. febr.14. 14.00    SZPK - Phoenix   11 - 8
  12. febr. 28. 16.30    Neumann - Phoenix  6 - 6
  13. márc.7. 12.30            CH - Phoenix   6 - 5
  14. márc. 22. 11.00         Eger - Phoenix  7 - 3
  15. márc.28. 15.00       Phoenix - SZPK  5 - 3
  16. ápr. 25.  16.30         Phoenix - Neumann  7 - 9
  17. máj.16.   18.00         Phoenix - CH   5 - 3

nov. 30. 11.00   Eger - Phoenix MK/1   9 - 0

 

2013 - 2014  4. hely

 

Csapat:

Frischmann Flóra, Gulyás Nelli, Rácz Anna - Bredár Bora, Elek Zóra, Fehér Dóra, Fodor Eszter, Hotz Evelin, Nyerges Dóra, Roa Divina, Stipsicz Orsolya, Szedlák Alexandra, Szalai Dóra, Takács Barbara, Takács Brigitta, Tóth Marcella,  Zalka Lenke

 

  1. szept. 22. 13.00   Phoenix - Eger    1 - 9
  2. okt. 5.     16.30      SZPK - Phoenix  1 - 6
  3. okt. 19.   13.00      Phoenix - Ares    7 - 1
  4. okt. 26.   17.15      Neumann - Phoenix  4 - 3
  5. nov. 23.  15.00      Eger - Phoenix   2 - 2
  6. nov. 30.  16.30      Phoenix - CH  3 - 3
  7. jan. 11. 15.15       Phoenix - SZPK  7 - 5
  8. jan. 26. 16.00       Ares - Phoenix 5 - 8
  9. febr. 9. 16.00        IBK CH - Phoenix 4 - 7
  10. febr. 15. 14.20      Phoenix - Neumann  4 - 7
  11. márc. 8-9.            Eger - Phoenix R1   0 - 5
  12. márc. 22. 13.30   Phoenix - Eger R2  7 - 8  hu.
  13. márc. 30. 16.00    Eger - Phoenix (Eger)  4 - 3
  14. ápr. 13. 17.00       Neumann - Phoenix  R4  4 - 9
  15. ápr.27. 14.00        Phoenix - Neumann  R5  1 - 3
  16. máj. 17. 19.00      Neumann - Phoenix   R6  5 - 0

febr. 28. 19.30 SZPK - Phoenix  MK/1.  8 - 4

 

2012 - 2013 1. hely   (MK 1. hely)

csapat:

Frischmann Flóra, Balla Brigitta, Gulyás Nelli - Bartók Boglárka, Bredár Bora, Elek Zóra, Fehér Dóra, Gyollai Nikolett, Hotz Evelin, Jetzin Vivien, Medve Laura, Pecsenya Liza, Radácsi Brigitta, Roa-Pölöskei Divina, Sári Vanda, Szedlák Alexandra, Takács Barbara, Takács Brigitta, Tilk Zsuzsanna

 

  1. szept. 15. 17.00 SZPK - PHX  7 - 8
  2. szept. 22. 12.00 PHX - CH  8 - 3
  3. szept. 30. 12.00 Szolnok - PHX  2 - 10
  4. okt. 6. 16.30  PHX - Ares   18 - 3
  5. okt. 20. 15.00  Eger - PHX  4 - 8
  6. nov.17. 16.15 PHX - SZPK-Nokia  12 - 6
  7. dec. 2. 18.30 CH - PHX  4 - 10
  8. jan. 5.  12.00 PHX - Szolnok  17 - 3
  9. febr. 10. 14.30  Ares - PHX  6 - 15
  10. febr. 23. 16.30 PHX - Eger (Érd)  2 - 9
  11. márc. 9. 16.30 Phoenix - Szolnok  R/1  14 - 1
  12. márc. 24. 14.00  Szolnok - Phoenix R/2. 6 - 19
  13. ápr. 20. 17.00 Phoenix -  Eger  döntő 1.  3 - 9
  14. máj. 1. 15.00  Eger - Phoenix  döntő 2.   4 - 6
  15. máj.19. 14.00 Phoenix - Eger  döntő 3.  11 - 8

okt. 26. 19.20  MK/1. PHX - Ares   13 - 2

nov. 24. 17.00  MK/2. Ares - PHX   1 - 12

jan. 12.  12.30 IBK CH - Phoenix  MK 1/2 1. mérkőzés   1 - 11

febr. 20. 18.00  Phoenix - IBK CH  MK 1/2  2. mérkőzés (Sportmax)  14 - 2

ápr. 6.   16.30  Phoenix - SZPK MK döntő   10 - 3

 

2011-2012. 1. hely

 

Frischmann Flóra, Balla Brigitta - Báró Alexandra, Bartók Boglárka, Gyollai Nikolett, Hollósi Barbara, Hotz Evelin, Jetzin Vivien, Kovács Réka, Medve Laura, Pecsenya Liza, Radácsi Brigitta, Roa-Pölöskei Divina, Szarvas Vera, Szedlák Alexandra, Tilk Zsuzsanna - Aleksic Dominika, Gáspár Szilvia, Rékási Krisztina, Saranyik Petra

edző: Varsányi Zsuzsanna

  1. szept. 4. 15.30  Phoenix - SZPK  4 - 0
  2. szept. 18. 14.00 Diamonds - Phoenix (Göd)  2 - 7
  3. szept. 25. 11.00 Phoenix - CH  7 - 1
  4. okt. 16. 10.00 Phoenix - Szolnok   4 - 3
  5. okt. 22. 13.00  Phoenix - Ares   7 - 5
  6. nov. 13. 11.00  Eger - Phoenix   9 - 6
  7. nov. 27. 17.30 SZPK - Phoenix   6 - 9
  8. dec. 18. 12.45 CH - Phoenix  4 - 5
  9.  jan. 15. 12.00 Szolnok - Phoenix női ob  5 - 7
  10. jan. 20. 19.30 Phoenix - Diamonds női ob  20 - 2
  11. febr. 12. 16.30 Ares - Phoenix női ob (Érd, Treff csarnok)  6 - 10
  12. febr. 25. 12.00 Phoenix - Eger női ob  5 - 4
  13. márc. 10. 16.30 r1 - Phoenix - SZPK   7 - 5
  14. márc. 15  16.00 r6 - Phoenix - Szolnok  8 - 8
  15. márc. 18. 15.00 r2 - Eger - Phoenix  5 - 9
  16. márc.  25.15.00 Szolnok - Phoenix  r3  6 - 9
  17. ápr. 14. 12.00 SZPK - Phoenix r4  4 - 6
  18. ápr. 22. 12.00 Phoenix - Eger r5   1 - 9

 Magyar Kupa   nov. 19. 19.30 SZPK - Phoenix női MK  2 - 1

 

2010-2011 2. hely   

csapat:

Teleki Borbála, Frischmann Flóra, Aleksic Dominika - Báró Alexandra, Gáspár Szilvia, Hollósi Barbara, Hotz Evelin, Jetzin Vivien, Kovács Réka, Pecsenya Liza, Rékási Krisztina, Ressely Kinga, Roa-Pölöskei Divina, Saranyik Petra, Szarvas Vera, Tilk Zsuzsanna + Tamás Eszter, Ladányi Bernadett, Zeke Tímea

edző: Varsányi Zsuzsanna

  1. Phoenix - Ares HC 11 - 4 szept. 4. szombat 10 óra
  2. CH - Phoenix 2 - 5 szept. 18. szombat 15.30
  3. Eger - Phoenix 4 - 3 okt. 2. 15.0 Eger, Pásztorvölgy
  4. Phoenix - WS 14 - 4 okt. 16. 15.00 Törökbálint
  5. Neumann - Phoenix 2 - 9 okt. 24. 16.00 Kartal
  6. SZPK - Phoenix 2 - 2 okt. 31. 15.00 Komárom
  7. Ares - Phoenix 5 - 13 nov. 20. Érd
  8. Phoenix - CH 11 - 5 nov. 28. 11.00 Törökbálint -> jan. 8.
  9. Phoenix - Eger 10 - 4 dec. 18. 15.00 Törökbálint
  10. WS - Phoenix 2 - 8 jan. 16. 18.00 Építők
  11. Phoenix - Neumann 10 - 4 febr. 12. 14.00 TB
  12. Phoenix - SZPK 8 - 6 febr. 19. 14.00 T
  13. R/1 Phoenix - Ares 10 - 4 febr. 26. 14.00
  14. R/2 SZPK - Phoenix 5 - 6 márc. 4. 20.00
  15. R/3 Eger Phoenix 6 - 7 márc. 19. 19.00 Eger
  16. R/4 Ares - Phoenix 4 - 9 ápr 9. 18.00 Érd
  17. R/5 Phoenix - SZPK 5 - 5 ápr. 16. 14.00
  18. R/6 Phoenix - Eger 2 - 3 máj. 14. 14.00

nov. 13.  MK 1. CH - Phoenix 2 - 11

jan. 9.    MK 2. Phoenix - WS  24 - 2 

dec. 18.  MK 3. Phoenix - Szolnok 16 - 4

márc. 12. MK 4/2 Phoenix - SZPK 6 - 5

máj. 20    MK döntő Eger - Phoenix 10 - 4  (Komárom )

 

 

2009-2010. 2. hely  (MK 1. hely)

csapat:

Teleki Bori, Frischamnn Flóra, Mohai Noémi - Báró Alexandra, Czeti Ági, Roa Divina, Tilk Zsuzsi, Tamás Eszter, Radácsi Brigitta, Kovács Réka, Gáspár Szilvia, Saranyik Petra, Hotz Evelin, Ressely Kinga, Szarvas Veronika, Rékási Kriszti, Jetzin Vivien, Ingrid Ebensperger

Edző: Varsányi Zsuzsanna

 

2008 - 2009  1. hely  (MK 1. hely)

csapat:

Frischmann Flóra, Mohai Noémi, Teleki Bori - Báró Alexandra, Czeti Ágnes, Gáspár Szilvia, Hotz Evelin, Jetzin Vivien, Radácsi Brigitta, Rékási Kriszti, Saranyik Petra, Szarvas Vera, Tamás Eszter, Tilk Zsuzsi, Vajda Krisztina

edző: Varsányi Zsuzsanna

 

2007 - 2008 3. hely

csapat

Teleki Bori, Frischmann Flóra - Andráskó Anna, Czeti Ágnes, Hotz Evelin, Jetzin Vivien, Kocsis Regina, Radácsi Brigitta, Rékási Kriszti, Szarvas Vera, Saranyik Petra, Tamás Eszter, Vajda Krisztina, Bujanovics Borbála
Edző: Varsányi Zsuzsanna

 

 

2006 - 2007 IV.hely

A csapat:

Teleki Borbála, Stéh Ibolya, Frischmann Flóra - Acsai Renáta, Apostol Ágnes, Harmat Anna, Horváth Krisztina, Kertész Tamara, Lugasi Vanda, Merész Gabriella, Radácsi Brigitta, Solymár Fanni, Varsányi Zsuzsanna, Lukács Anita

edző: Varsányi Zsuzsanna

 

  1. Phoenix - White Sharks (21-1)
  2. Ares - Phoenix (5-8)
  3. Phoenix - MEISE Eger (3-4)
  4. Szolnok - Phoenix (6-7)
  5. Bajai Méhek - Phoenix (8-6)
  6. Phoenix - Szombathely (5-4)
  7. SzPK - Phoenix (2-5)
  8. Phoenix - Debrecen (22-0)
  9. White Sharks - Phoenix (2-15)
  10. Phoenix - Ares (2-4)
  11. Szombathely - Phoenix (5-4)
  12. Eger - Phoenix (7-5)
  13. Phoenix - SzPK (6-1)
  14. Debrecen - Phoenix (1-14)
  15. Szent Györgyi - Phoenix (1. elődöntő, 6-5)
  16. Phoenix - Szombathely (2. elődöntő, 2-5)
  17. Phoenix - MEISE Eger (női bronzmérkőzés, 7-8)

 

2005 - 2006  III. hely

csapat:
Teleki Bori, Stéh Ibolya - Acsai Renáta, Apostol Ágnes, Harmat Anna, Kertész Tamara, Lugasi Vanda,  Merész Gabriella, Teleki Bori, Radácsi Brigitta, Varsányi Zsuzsana 

 

Baja - Phoenix 4 - 8

Ares - Phoenix 6 - 3

Phoenix - SZPK 7 - 2

WS - Phoenix 1 - 13

Eger - Phoenix 5 - 4

Phoenix - Szombathely 5 - 6

Phoenix - Szolnok  7 - 9

Phoenix - Baja 9 - 1

Phoenix - Ares 5 - 1

SZPK - Phoenix 3 - 5

Phoenix - WS 27 - 3

Phoenix - Eger  9 - ???

Szombathely - Phoenix 9 - 5

Szolnok - Phoenix

1% felhívás!
Támogatóink
[ Támogatóink ]
PHOENIX Shop
  Egyesületi felszerelések
  tovább >>
Fórum belépés
 
Felhasználónév
Jelszó
  oldal teteje
  2006-2009 © PHOENIX FIREBALL SE - Minden jog fenntartva!