Hírek   |    Programok   |    Csapataink   |    Galéria   |    Letöltések   |    Linkek   |    Videótár   |    Támogatóink   |    Kapcsolat
       
Fiú U19  
   Eddigi látogatók: 428,785  ·  Online: 9  ·  Tagok: 0
 
Menü
2017-2018 évad
Közgyűlés 2017
EDZÉSEINK
Csapataink
- Férfi OB1
- Női OB
- Wizards
- Titans
- Royals OB3
- Lány U19
- Fiú U17
- Fiú U15
- Fiú U13
- Lány U17
- Lány U15
- Lány u13
- Fiú U19
- U11 csapat
- Unihoki Lány u13
- Unihoki Lány U15
- Unihoki fiú U15
Egyesületi adataink
Aktuális mezlistánk
SPORTORVOS
Bajnokságok
Nemzetközi szerepléseink
Éremtábla
Palánk projekt
Magunkról
Egyesületi tájékoztató
A floorballról
PHOENIX Sportoló 11 pontja
Szülői etikai kódex
 
Hírlevél
 
Keresés
 
Weboldal ajánlás
Ajánlj minket
ismerősödnek!
 

2016 - 2017     -  ebben az évben nincs elég nevező a bajnokság elindításához..... :(((((

 

2015 / 2016 bajnokság  (1997-2001)   1. hely

 

Hotz Erik, Kardos Zsolt, Marton András - Bacsa Botond, Bacsa Domán, Bertalan Márton, Bosits Gábor, Gróf Dávid, Hangyál Ádám, Hóka Iván, Jávor Ádám, Losonci Márton,  Mátó Zsombor, Mile Benedek, Németh Gergő, Prencsovszky Zsombor, Rudi Viktor, Sebrek Dániel, Szamosi Márk, Szenthelyi Kristóf, Szentkúti Frigyes, Tamási Zoltán, Varga Levente
 

 

1. okt. 3. 20.00    Dunai Krokodilok - Phoenix   2 - 5

2. nov. 14. 13.30   Phoenix - Neumann   43 - 0

jan. 24. 10.00    Neumann - Phoenix  (Népliget)  0 - 31

febr. 21. 17.00  Phoenix - Dunai Krokodilok  6 - 5

márc. 19. 19.00 Phoenix - Neumann   31 - 2

ápr. 10.  14.00 Krokodilok - Phoenix

 

 

 

2014 / 2015 bajnokság  1. hely

U19 csapat:

Hotz Erik, Kardos Zsolt, Marton András - Bacsa Botond, Bosits Gábor,Fehér Balázs, Hangyál Ádám Hóka Iván, Illyés Lóránt, László Dániel, Losonci Márton, Magyar András, Mile Benedek, Prencsovszky Zsombor, Rési Zoltán, Rudi Viktor, Schieszler Mihály, Sebrek Dániel, Szamosi Márk, Szenthelyi Kristóf Szentkúti Frigyes, Varga Levente, Yu Dániel,

 

EDZŐ: PAFFÉRI ANDRÁS, CSORDÁS TAMÁS

 

 

  1. ápr. 11.  11.00 Phoenix - Neumann  14 - 2
  2. nov. 22. 12.00  Phoenix - Miskolc  23 - 0
  3. jan. 11. 16.15  Krokodilok - Phoenix 3 - 3
  4. febr. 22.  16.00 Neumann - Phoenix  2 - 7
  5. márc. 22. 11.00 Miskolc - Phoenix   2 - 25
  6. ápr. 19.     15.00 Phoenix - Krokodilok   11 - 3 

 

2013 / 2014 bajnokság  1. hely

 

U19 csapat (1995-1999)

Hotz Erik, Marton András - András Ádám, Bacsa Botond, Bosits Gábor, Dziewonski Michal, Fehér Balázs, Hóka Iván, Illyés Lóránt, László Dániel, Magyar András, Mile Benedek, Radványi Balázs, Rési Zoltán, Rudi Viktor, Schieszler Mihály, Sebrek Dániel, Sülzen Parik, Szalai Kristóf, Szamosi Márk, Törő Bence, Vámos Gábor, Varga Levente, Yu Dániel + Tiziker Norbert

  1. nov. 24. 10.00  Phoenix - Ares                    18 - 2
  2. jan. 11. 17.15  Dunai Krokodilok - Phoenix   14 - 1
  3. febr. 8. 16.15   Ares - Phoenix                     2 - 13
  4. márc. 2. 9.30   Phoenix - Dunai Krokodilok   9 - 3
  5. ápr. 6. 9.00   Neumann - Phoenix  (TB)        2 - 2
  6. jan. 4. 18.00    Phoenix - Neumann             11 - 1

 

2012 - 2013 bajnokság

U19    1. hely

A csapat (98-94):

Hotz Erik, Marton András - András Ádám, Bosits Gábor, Fehér Balázs, Hóka Iván, Illyés Lóránt,  Kádár Gergely, László Dániel, Magyar András, Németh Bence, Radványi Balázs, Rési Zoltán, Rudi Viktor, Schieszler Mihály, Sebrek Dániel, Sülzen Patrik, Szalai Kristóf, Szamosi Márk, Törő Bence, Vámos Gábor

edző: Pafféri András, Varsányi Zsuzsanna, Csordás Tamás

  1. szept. 22. 14.15 PHX - Neumann  7 - 3
  2. okt. 7. 12.45    Krokodilok - PHX 6 - 7
  3. nov. 17. 12.00 PHX - Krokodilok  5 - 5
  4. jan. 13. 14.30  Neumann - PHX (Kartal)  7 - 7
  5. febr. 17. 18.00 Neumann - PHX  6 - 7
  6. febr. 23.  12.30 PHX - Krokodilok  7 - 3
  7. márc. 23. 15.20 Krokodilok - PHX  7 - 2
  8. ápr. 20. 12.00  PHX - Neumann 5 - 0

 

U19    1. hely

A csapat (1993-1997):

Hotz Erik - András Ádám, Bódi Norbert, Bosits Gábor, Csorba Gellért, Dziewonski Michal, Falusi-Tóth Zoltán, Fehér Balázs, Illyés Árpád, Illyés Márton, Kádár Gergely, László Dániel, Magyar András. Molnár Dániel, Rácz Domokos, Radványi Balázs, Rési Tamás, Rési Zoltán, Rudi Viktor, Sülzen Patrik, Szalai Kristóf, Sztrókay Gábor, Tóth Balázs, Törő Bence

edző: Pafféri András, Varsányi Zsuzsanna, Csordás Tamás

 

  1. szept. 25 18.00 Phoenix - Rudas 16 - 1
  2. okt. 2. 16.30 DFSE - Phoenix  8 - 20
  3. okt. 15. 17.00 Phoenix - Szolnok  12 - 4
  4. okt. 29. 17.00 Phoenix - Neumann  12 - 4
  5. dec. 3. Miskolc - Phoenix  6 - 10
  6. dec. 18. 14.00  Rudas - Phoenix  1 - 16
  7. jan. 8. 16.30 Phoenix - DFSE  21 - 7
  8. jan. 15. 14.00 Phoenix - Szolnok  4 - 21
  9. márc. 11. 15.30 Neumann - Phoenix   2 - 5
  10. ápr. 15. 10.00 Phoenix - Miskolc  22 - 3

 

2010 - 2011

U21  1. hely

Csapat:

Jani Sándor, Heitz Gergő - Bódi Norbert, Champier Mihály, Csorba Gellért, Harangozó Szilárd, Illyés Árpád, Kádár Gergely, Kiss Dániel, Konkoly Dávid, Krajcsovics Pál, Leidal Tamás, Németh Zoltán, Paskuj Benedek, Rácz Domokos, Rési Tamás, Szlávik Bence, Sztrókay Gábor

edző: Pafféri András, Rácz László

 

  1. Ares HC - Phoenix 5 - 15
  2. Phoenix - Rudas 14 - 4
  3. Paks - Phoenix 1 - 17
  4. Miskolc - Phoenix 12 - 16
  5. Phoenix - Ares
  6. Rudas - Phoenix 5 - 8
  7. Phoenix - Miskolc 12 - 6
  8. Phoenix - Paks 5 - 0
  9. E/1 Phoenix - Ares 34 - 3
  10. E/2 Ares - Phoenix 0 - 5
  11. D Rudas - Phoenix 4 - 12

U19  1. hely

Csapat (96-92):

Hotz Erik - András Ádám, Bódi Norbert, Csorba Gellért, Dziewonski Michal, Falusi-Tóth Zoltán, Harangozó Szilárd, Illyés Árpád, Illyés Márton, Kádár Gergely, Karabélyos Csongor, Krajcsovics Pál, Molnár Dániel, Paskuj Benedek, Rácz Domokos, Radványi Balázs, Rési Tamás, Rési Zoltán, Sülzen Patrik, Szalai Kristóf, Sztrókay Gábor, Törő Bence, Vida Gáspár + Illés Károly, Vincze Márton

edző: Pafféri András, Csordás Tamás, Varsányi Zsuzsanna

  1. Neumann - Phoenix 5 - 9

  2. Phoenix - Heves 23 - 3

  3. Diamonds - Phoenix 7 - 9

  4. Phoenix - Dunai Krokdilok 3 - 2

  5. Phoenix - Neumann 7 - 3

  6. Heves - Phoenix 4 - 18

  7. Phoenix - Diamonds 12 - 4

  8. Dunai Krokdilok - Phoenix 9 - 7

  9. U19 R/1 Phoenix (1.) - Diamonds (3.) 9 - 8

  10. U19 R/2 Dunai Krokodil (2.) - Phoenix

  11. U19 R/3 Diamonds - Phoenix 0 - 5

  12. U19 R/4 Phoenix - Dunai Krokodilok  4 - 3

2009 - 2010 

U21   1. hely

Csapat:

Heitz Gergő, Jani Sándor - Németh Zoltán, Karabélyos Csongor, Frischmann Bálint, Bódi Norbert, Paskuj Benedek, Csorba Gellért, Illyés Árpád, Sztrókay Gábor, Kiss Dániel, Rácz Domokos, Konkoly Dávid, Leidal Tamás, Champier Mihály, Pobori Csaba, Kovács Péter, Gorzó János, Rési Tamás, Rácz Zsombor, Szedner István, Vincze Márton, Szlávik Bence, Farsang Bence

 

  1. Phoenix - Miskolc 9 - 8
  2. Torpedó - Phoenix 7 - 13
  3. Phoenix - Ares 11 - 9
  4. Miskolc - Phoenix 0 - 16
  5. Ares - Phoenix 4 - 26
  6. Phoenix - Torpedó 21 - 5
  7. Torpedó - Phoenix 3 - 15
  8. Ares - Phoenix 8 - 14

 

U19    1. hely

csapat (96-91):

Jani Sándor, Vincze Márton - Bódi Norbert, Csorba Gellért, Dziewonski Michal, Falusi-Tóth Zoltán, Illés Árpád, Kádár Gergő, Németh Zoltán, Rácz Domokos, Radványi Balázs, Rési Tamás, Rési Zoltán, Sztrókay Gábor, Törő Bence, valamint Farsang Bence, Illés Károly, Karabélyos Csongor, Paskuj Benedek, Tragor Márton, Krajcsovics Pál, Hentz László, Vida Gáspár, Molnár Dániel

edző: Pafféri András, Varsányi Zsuzsanna

 

2008 - 2009

U19   1.hely

csapat (95-89):

Jani Sándor - Bódi Norbert, Csorba Gellért, Champier Mihály, Farsang Bence, Gorzó János, Kiss Dániel, Leidal Tamás, Németh Zoltán, Pobori Csaba, Rácz Domokos, Rácz Zsombor, Sztrókay Gábor, Paskuj Benedek, Illyés Árpád, Radványi Balázs, Kádár Gergely

edző: Pafféri András, Varsányi Zsuzsanna

 

2007 - 2008

U19  1. hely

csapat (94-88):

Jani Sándor, Rothermel Máté - Bódi Norbert, Champier Mihály, Erdősi Bóta Bence, Fábián Márton, Farsang Bence, Frischmann Bálint, Gorzó János, Kiss Dániel, Kovács Gábor, Leidal Tamás, Németh Zoltán, Pobori Csaba, Rácz Domokos, Rácz Zsombor, Sztrókay Gábor és Kyriakidis Vito, Sófi Donát, Paskuj Benedek, Téglás Bence

edző: Varsányi Zsuzsanna

 

keleti csoport 2. hely

  1. Phoenix - IBK CH  8 - 1
  2. Phoenix - Kecskemét  8 - 4
  3. Phoenix - Miskolc  21 - 3
  4. Phoenix Mecman Eger  16 - 5
  5. Phoenix - Szeged  32 - 1
  6. IBK CH - Phoenix 4 - 7
  7. Kecskemét - Phoenix 5 - 3
  8. Miskolc - Phoenix  10 - 9
  9. Mecman Eger - Phoenix 0 - 5 (jn)
  10. Szeged - Phoenix  5 - 16

 

2006 - 2007

U19    3. hely

csapat (93-87):

Jani Sándor - Champier Mihály, Csordás Tamás, Fábián Márton, Faludi Bence, Frischmann Bálint, Kardos Gábor, Kiss Dániel, Kyriakidis Vito, Németh Zoltán,Rácz Ágoston,  Rácz Domokos,Rácz Zsombor, Szalai László, Sztókay Gábor, Téglás Bence, Váradi Attila
edző: Varsányi Zsuzsanna

 

  1. Phoenix - Kecskemét (5-11)
  2. Phoenix - IBK CH (13-3)
  3. Phoenix - Neumann (17-2)
  4. Phoenix - Szolnok (6-2)
  5. Neumann - Phoenix (1-9)
  6. Kecskemét - Phoenix (6-5)
  7. Phoenix - Ares (7-5)
  8. IBK CH - Phoenix (5-7)
  9. Szolnok - Phoenix (7-4)
  10. Ares - Phoenix (16-4)

 

2005 - 2006

nem indultunk

1% felhívás!
Támogatóink
[ Támogatóink ]
PHOENIX Shop
  Egyesületi felszerelések
  tovább >>
Fórum belépés
 
Felhasználónév
Jelszó
  oldal teteje
  2006-2009 © PHOENIX FIREBALL SE - Minden jog fenntartva!