Hírek   |    Programok   |    Csapataink   |    Galéria   |    Letöltések   |    Linkek   |    Videótár   |    Támogatóink   |    Kapcsolat
       
Titans  
   Eddigi látogatók: 562,711  ·  Online: 13  ·  Tagok: 0
 
Menü
2019-2020 évad
Közgyűlés 2020
EDZÉSEINK
Csapataink
- Férfi OB1
- Női OB
- Wizards
- Titans
- Royals OB3
- Lány U19
- Fiú U19
- Fiú U16
- Fiú U13
- Fiú U15
- Lány U17
- Lány U15
- Lány u13
- U11 csapat
- Unihoki Lány u13
- Unihoki Lány U15
- Unihoki fiú U15
Egyesületi adataink
Palánk projekt 2020
Aktuális mezlistánk
Bajnokságok
Nemzetközi szerepléseink
Éremtábla
Magunkról
Egyesületi tájékoztató
A floorballról
PHOENIX Sportoló 11 pontja
Szülői etikai kódex
 
Hírlevél
 
Keresés
 
Weboldal ajánlás
Ajánlj minket
ismerősödnek!
 

2020 / 2021 OB2 bajnokság   

 

csapatunk:

  

Bajnok Endre, Kovács Levente, Kenyeres Máté - Balla Ákos, Demeter Zalán, Frieday Noah, Gábor Dominik, Kautnik Gellért, Kende Mátyás, Kovács Kristóf, Korbonits Dániel, Németh Vince, Pintér Benedek, Polczer Bálint, Resch Domokos, Sipos Botond, Szóga Zsigmond, Szuszky Tamás, Zsigmondy Botond, Zsolnay Boldizsár

 


okt. 3. 16.00  SZPK - Titans  13 - 3

okt. 11. 10.00 Ares - Titans

nov. 7-8. Titans - Dunaújváros

nov. 21-22. Royals - Titans

jan. 16-17. Titans - SZPK

jan.30-31. Titans - Ares

febr. 20-21. Dunaújváros - Titans

márc. 6-7. Titans - Royals

márc. 20-21 R5

ápr. 10-11. R6

 

2019 / 2020 OB2 bajnokság   

 

csapatunk:

 

Bajnok Endre, Kovács Levente - Almási Bendegúz, Balla Ákos, Demeter Zalán, Dobozy Botond, Fazekas Tomaj, Frieday Noah, Gábor Dominik, Kautner Gellért, Kende Mátyás, Korbonits Dániel, Németh Vince, Pintér Benedek, Polczer Bálint, Resch Béla, Resch Domokos, Sipos Botond, Szabó Balázs, Szabó Milán, Szilágyi-Tréfás Jakab, Szlávik Levente, Szuszky Tamás, Zsigmondy Botond, Zsolnay Boldizsár

 

nov. 2. 10.45 Viking - Phoenix Titans   1 - 4

nov. 2. 14.15 Phoenix Tiitans - Ares HC  4 - 8

nov. 24. Titans - Viking 4 - 8

nov. 24. Ares - Phoenix 10 - 5

dec. 8. Titans - Neumann  6 - 6

dec. 8. Titans - Krokodilok  1 - 8

jan. 19. 9.00 Neumann - Titans  7 - 5

jan.19. 14.15 Krokodilok - Titans  6 - 0
febr. 23. 
márc. 21.

+1

 

2017 / 201 OB2 bajnokság  8. hely

 

csapatunk:

 

Heitz Gergő, Magyar Máté -  Demeter Zalán, Fazekas Tomaj,  Győrbíró Máté, Hajnal Ábris, Jávor Ádám, Kelemen Márk, Kérszigeti András, Korbonits Dániel, Kölber Csongor, Lavoie Benjamin, Lendvai Bálint, Németh Vince, Polczer Bálint, Prencsovszky Zsombor, Resch Béla, Szabó Martin, Sadecky Jakab, Tárnok András, Tényi Tamás, Zsigmondy Botond + Bertalan Márton, Győrbíró Áron,

 

szept. 23. 13.30 Titans - SZPK  1 - 13

szept. 30. 11.00 Titans - Miskolc  6 - 12

okt. 14. 11.00 Titans - Torpedó 11 - 8

okt. 21. 13.30 Titans - DEAC 4 - 8

okt. 28. 10.00 Veszprém - Titans 8 - 2

nov. 19. 11.00  Neumann - Titans 5 - 3

nov. 25. 15.00 Titans - Szeged  2 - 4

dec. 3. 14.00 Krokodilok - Titans 20 - 7

dec. 10. 16.45  Dunaújváros - Titans 9 - 5

dec. 17. 15.30  Krokodilok 2. - Titans MK 2. f   16 - 11

jan. 6. 17.30 SZPK - Titans  25 - 4 

jan. 28. 11.00 Miskolc - Titans 5 - 0

febr. 10. 16.30 Torpedó - Titans 3 - 7

febr. 24. 17.00 Debrecen - Titans  18 - 3

márc. 3. 15.15 Titans - Veszprém  5 - 14

ápr. 7. 11.00 Titans - Krokodilok  7 - 12

ápr. 8. 11.00 Titans - Neumann  3 - 5

ápr. 14. 15.00 Titans - Dunaújváros 2 - 9

ápr. 22. 11.00 Szeged - Titans 9 - 7

 

2016 / 2017 OB2 bajnokság 4. hely

 

csapatunk:

Heitz Gergely, Magyar Máté - Bacsa Domán, Berecz Miklós, Bertalan Márton, Jávor Ádám, Kende Márton, Korbonits Dániel, Lavoie Benjamin, Losonci Márton, Németh Vince, Szabó Balázs, Szabó Martin, Sadecky Jakab, Prencsovszky Zsombor + Badó Csaba, Gróf Dávid

 

1. szept.17.  14.00 PHX Titáns  - Miskolc FSE  3 - 13
október 1. 15.30 A2 PHX - Torpedó  2 - 4
október 16 12.00 A3 Lizards - PHX  7- 5
október 22. 17.00 A4 Szeged-PHX  7 - 5

december 10. 17.30 A7 Torpedó-PHX (Érd)  1 - 9

dec.17.  16.00 A6 Miskolc-PHX  10 - 3
január 7. 19.00 A8 PHX-Lizards  4-5
január 14. 14.00 A9 PHX-Szeged  2 - 4
február 12. 13.30 A11 PHX-Miskolc 6 - 13
február 25. 16.00 A12 PHX-Torpdó  8 - 5 
március 4. 13.00  A13 Trampolin-PHX  4 - 4
március 12. 11.00 A14 Szeged-PHX  5 - 6

 

MK

nov. 19. 19.45 Phoenix Titáns - IBK CH 2 - 19 

 

2015 / 2016   5. hely

csapatunk:

Magyar Máté, Hencz László - Badó Csaba, Szabó Martin, Jávor Ádám, Kende Márton, Király Zoltán, Tamási Zoltán, Bertalan Márton, Szabó Balázs, Bosits Gábor, Gróf Dávid, Lavoie Benjamin, Németh Gergő, Sadecky Jakab, Köszegi Benedek, Blaskovich Benedek

 

okt. 3.  Dunaújváros

16.00 Soproni Ászok - Phoenix 9 - 3

19.00 Dunaújváros - Phoenix    15 - 5

 

dec. 6. 

9.00 Ajka - Phoenix

12.00 Szeged - Phoenix

 

jan. 24.  Dunaújváros

11.00 Dunaújváros - Phoenix    10 - 5

13.00 Soproni Ászok - Phoenix   4 - 2

 

márc. 12.  Szeged  - Déri Miksa Szakközépiskola 6724 Szeged, Kálvária tér 7.

10:30 Fekete Ló Ajka - Phoenix  5 - 3

15.00 SZTE EHÖK  - Phoenix  4 - 5

 


 

1% felhívás!
Támogatóink
[ Támogatóink ]
PHOENIX Shop
  Egyesületi felszerelések
  tovább >>
Fórum belépés
 
Felhasználónév
Jelszó
  oldal teteje
  2006-2009 © PHOENIX FIREBALL SE - Minden jog fenntartva!